AYDIN

Yenipazar Öğretmen Lokali [KAPANDI]
Yenipazar Belediyesine ait olan binada ilk olarak lokal olarak hizmet vermeye başlayan Yenipazar Öğretmenevi sonrasında ise 2 yataklı olarak yatakhane bölümünü açmış sonrasında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Hizmet Binası'na taşınmıştır. Zemin katında yer alan Yenipazar Öğretmenevi konaklama ile birlikte lokal, restaurant gibi hizmetler sunmaktadır.... devamı »
Bozdoğan Öğretmenevi
Bozdoğan Öğretmenevi, İlçe merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi, Nazilli'ye 28 km, Kemer Barajı'na ise 20 km mesafededir. Kurum bünyesinde kahvaltı, öğle tabldot yemek ve akşam ızgara çeşitleri ile restaurant hizmeti bulunmaktadır. Konaklama bölümü ise toplam 8 oda ve 15 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Aydın Bozdoğan Öğretmenevi'nde çay bahçe bölümü,... devamı »
Nazilli Öğretmenevi
Nazilli Öğretmenevi bünyesinde, bay ve bayan kuaför, lokal, çok amaçlı salon, düğün bahçesi ve otopark mevcuttur.... devamı »
Söke Öğretmenevi
Söke Öğretmenevi, bünyesinde barındırmış olduğu, bilgisayar odası, berberi, çok amaçlı olarak kullanılabilecek olan salonu, tiyatro, düğün vs. konaklama otel bölümü, kuaför, okuma salonu, kütüphane ve lokali ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Kuşadası Öğretmenevi
Kuşadası Öğretmenevi; şehir merkezinde Kaleiçi mevkiinde sahile çok yakındır. Otobüs terminaline 1 km, İzmir Adnan Menderes Hava Limanına 55 km, Selçuk Efes Antik Kenti ile Meryemana evine 20 km, bağlı bulunduğu Aydın İline ise 60 km uzaklıkta olup, sahil kenarında, deniz, Liman ve Güvercinada manzarası ile, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı yakınında hizmet vermektedir.... devamı »
Koçarlı Öğretmenevi
Aydın Sabancı Koçarlı Öğretmenevi, Aydın ili merkezine 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Öğretmenevi otel odalarında şofben, banyo, wc, tv ve klima mevcuttur. Ayrıca kalorifer sisteminin yanı sıra güneş enerjisi ile sıcak su hizmeti verilmektedir. Kurum bünyesinde 50 kişi kapasiteli birde toplantı salonu yer almaktadır. 2012 senesinde Koçarlı öğretmenevi tadilat... devamı »
Germencik Öğretmenevi
Toplam 532 m2 kapalı alana sahip olan Germencik Öğretmenevi bünyesinde, konaklama otel bölümü, çok amaçlı salon, okuma salonu, arşiv, mutfak ve depo bulunmaktadır.... devamı »
Aydın Öğretmenevi
Aydın Öğretmenevi, şehrimizin merkezinde okullar cd. mevki'de yer almaktadır. Otogar'a mesafesi sadece 2 km'dir. Şehir içinde yer alan dolmuşlar ile ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Aydın Öğretmenevi'nde toplam 15 oda, 1'suit geriye kalan odalar ise 3-4 ve yatak kapasitelidir. Kahvaltı hizmetide verilmektedir. Kahvaltı saatleri ise 08:00 ile 10:00 arasıdır. Aydın... devamı »