BURSA

İznik Öğretmenevi
Bursa İznik Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, bilgisayar, saç kurutma makinesi, duşakabin ve ücretsiz internet bulunmaktadır. Bursa Merkez'e 80 km, Yalova'ya 60 km, İstanbul'a 220 km, Sakarya'ya 80 km, Yenişehir hava alanına ise 20 km mesafede yer almaktadır. İznik Öğretmenevi'nde kahvaltı hizmeti bulunmamaktadır. İznik muhteşem bir tarihe sahiptir. İznik'te yer alan, İznik... devamı »
Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi
Bursa Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi, lokal, oyun salonu, kuaförü, kütüphane, otopark, toplantı salonu, yazlık bahçesi, internet salonu gibi hizmetlerle misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
Kestel Öğretmenevi
Kestel Öğretmenevi odalarında duş, lavabo, internet bağlantısı bulunmaktadır. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Bursa Kestel Öğretmenevi'nde kahvaltı salonu, lokal, bilgisayar odası, çok amaçlı salon, kütüphane, berber ve otopark bulunmaktadır.... devamı »
Karacabey Ögretmenevi
Karacabey Öğretmenevi, şehir merkezine 100 mt, şehirler arası otobüs terminali'ne ise 50 mt. mesafede yer almaktadır. Ayrıca, lokal, okuma salonu, çok amaçlı salon, yazlık bahçe ile hizmet vermektedir. Bursa Karacabey Öğretmenevi'nde her türlü nişan, sünnet, kına, düğün ve toplantı organizasyonları düzenlenebilmektedir. Tüm odalarda banyo tuvaletler yer almaktadır. Banyo... devamı »
Bursa Osmangazi Ögretmenevi
Osmangazi Öğretmenevi odaları normal ve paylaşımlı olarak düzenlenmiştir. Osmangazi Öğretmenevi hizmet birimleri ise, kafe, restaurant, çay bahçesi, kahvaltı salonu, çok amaçlı salon, düğün salonu, lokal, okuma salonu, teras eğlence ünitesi, berber ve kuaförden oluşmaktadır.... devamı »
İnegöl Öğretmenevi
İnegöl Öğretmenevi, konum olarak İnegöl Termimanelinden 3 ve 8 no'lu toplu taşıma araçlar ile sadece 10 dakika mesafededir. Bursa merkeze 45 km mesafede yer almaktadır. Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan İnegöl Öğretmenevi Yeni Adliye Sarayı karşısında'dır.... devamı »