HAKKARİ

Hakkari Öğretmenevi
Hakkari Öğretmenevi, şehir merkezinde ve otobüs terminaline 150 mt. mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi hizmet birimleri; çay bahçesi, çok amaçlı salonu, düğün, toplantı, seminer gibi etkinlikler için kullanılabilir, oturma salonu, kafeterya, kütüphane, berber, internet salonu ve okuma salonundan oluşmaktadır. Odalar iki kişiliktir. Konuklara tertemiz bir oda, içme suyu, terlik,... devamı »
Hakkari Yüksekova Öğretmenevi
Yüksekova Öğretmenevi odalarının 2 tanesi suit oda olarak hizmet vermektedir. Kurum bünyesinde ayrıca , 150 kişilik kafeterya, 30 kişilik kütüphane odası, 100 kişilik yazlık bahçe, masa tenisi, kuaför ve 120 kişilik yemek salonu bulunmaktadır.... devamı »
Şemdinli Öğretmenevi
Şemdinli Öğretmenevi, Moda Mahallesi Ali Fuat Güven Cd. üzerinde yer almaktadır. ... devamı »
Çukurca Öğretmenevi
Çukurca Öğretmenevi binası 3 kattan oluşmaktadır. Zemin katında, yemek salonu, mutfak, banyo, tuvalet, kazan dairesi bulunmaktadır. Birinci katında oturma salonu, oyun salonu, çay ocağı, müdür odası ve depo bulunmaktadır. İkinci katında ise otel kısmı yer almaktadır. Hakkari Çukurca Öğretmenevi'ne bağlı bir adet tenis kortu ve basketbol sahası bulunmaktadır. Tesisimizde 8... devamı »