RİZE

Pazar Öğretmenevi
Pazar Öğretmenevi odalarında tv, internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, telefonda mevcuttur. Rize Pazar Öğretmenevi Restaurant bölümü 250 kişi kapasitelidir. Bu bölümde düğün, nişan, kokteyl ve toplu yemekler düzenlenmektedir. Bunun yanında her gün kahvaltı ve alakart yemek hizmetleri ile restoranımız hizmetinize açıktır.... devamı »
Rize Öğretmenevi
Rize Öğretmenevi'nde çok amaçlı salon ve lokal bulunmaktadır. Rize Merkez Öğretmenevi'nin bütün odalarında merkezi sistem ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur. Toplam 8 kattan oluşan Rize Öğretmenevi bodrum katı düğün salonu ve depolar, 1. katında idari birimler ve lokal, 2. katta mutfak, vip odası ve restoran, 3. katta konaklama ünitesi ve teras cafe diğer katlar ise tamamen... devamı »
Kalkandere Öğretmenevi
Rize merkeze 33 km mesafede yer alan Kalkandere Öğretmenevi konaklama hizmeti sunmaktadır. Restoran, lokal ve çok amaçlı salon bulunan Kalkandere Öğretmenevi sahile ise 13 km'dir. Konumu itibariyle araçla gelecek misafirler için bir çok otopark imkanı mevcuttur.... devamı »
İkizdere Öğretmenevi
Rize İkizdere Öğretmenevi, 25 oda ve 54 yatak kapasiteli otel birimine sahiptir. Odaların 4 tanesi suit odadır. İkizdere Öğretmenevi'nde ayrıca, kantin, kütüphane, okuma salonu, lokal, otopark, yemek ve kahvaltı salonu bulunmaktadır.... devamı »
Güneysu Öğretmenevi
Güneysu Öğretmenevi'nde 2 suit, 4 tek kişilik, 6 çift kişilik ve 3 tanede üç kişilik oda mevcuttur. Odalarda banyo, direk telefon, 24 saat sıcak su, minibar, kablosuz internet bağlantısı, lcd tv, uydu, kalorifer ısıtma, ütü ve ütü masası, makyaj aynası ve duman yangın dedektörleri bulunmaktadır.... devamı »
Sabancı Fındıklı Öğretmenevi
Sabancı Fındıklı Öğretmenevi, 1994 senesine kadar Akbank şubesi olarak kullanılan bina daha sonra Valilik ve Sabancı Vakfı anlaşması gereği Eğitim Bakanlığı’na 49 yıllık olarak kiralanmıştır.... devamı »
Çayeli Ögretmenevi
Rize Çayeli Öğretmenevi, denize sıfır ve Çayeli İlçesinde yer alan 2 plaja ise uzaklığı sadece km mesafededir. Öğretmenevi bahçesinde kültür müzesi ve geniş bir otopark alanı bulunmaktadır. Öğretmenevinde ayrıca 500 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, düğün vb. etkilikler için bunun dışında, bilgisayar odası, yemek salonu, sauna, fitness salonu, çocuk parkı gibi... devamı »
Ardeşen Öğretmenevi
Rize Ardeşen Öğretmenevi, oteli 2 suit toplam 18 odadan oluşmaktadır. 150 kişi kapasiteli restaurant, kahvaltı salonu, 20 kişilik lobi lokal ve 40 kişi kapasiteli oturma salonunun yanı sıra öğretmenevinde 25 araçlıkta otopark yer almaktadır. ... devamı »