KÜTAHYA

Emet Öğretmenevi
Kütahya Emet Öğretmenevi, ilçede yer alan otogara 500 mt. mesafede yer almaktadır. Ayrıca İlçe'de yer alan termallere ise 5 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca 100 kişilik yemek salonu, 25 araçlık otoparkı, çocuk parkı ve 600 m2 bahçe alanına sahiptir. Öğretmenevi hizmetlerinden tüm üyeler gibi, kamu çalışanları ve halk'ta yararlanabilmektedir. Odalarda 24 saat... devamı »
Pazarlar Öğretmenevi
Pazarlar Öğretmenevi; şehir merkezinde göl manzarasına 3 km. uzaklıkta hizmet vermektedir.Gediz Ilıcasu kaplıcalarına 10 km. simav eynal ve çitgöl kaplıalarına 26 km. mesafededir ... devamı »
Gediz Öğretmenevi
Gediz Öğretmenevi odalarında klima, tv, sıcak su, buzdolabı ve internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca misafirler için açık büfe kahvaltı sunulmaktadır. Kütahya Gediz Öğretemenevi lokali gece 24'e kadar açıktır. Aynı hizmeti yaz aylarında şelaleli ve havuzlu bahçe kenarında vermektedir. Çok amaçlı salonda vardır. Öğretmenevi'nde ayrıca kahvaltı ve yemek salonu, okuma... devamı »
Simav Öğretmenevi
Simav Öğretmenevi konaklama birimi yanı sıra, toplantı salonu, restaurant ile hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Kütahya Öğretmenevi
Kütahya Öğretmenevi konaklama ünitesi tüm öğretmen ve üyeler olduğu gibi kamu çalışanları ve halk içinde hizmete sunulmuştur. Kütahya Öğretmenevi odalarının tamamında tv, mini buzdolabı ve sıcak su bulunmaktadır. Kütahya Merkez Öğretmenevi'nin restaurant bölümü ise 150 kişiliktir. Sabah kahvaltı, akşam yemek verilmektedir. Ayrıca kurum bünyesinde tam donanımlı 100... devamı »