ORDU

Akkuş Öğretmenevi
Akkuş Öğretmenevi, otel birimi 29 yatak ve 16 oda kapasitelidir. Odalar, tek, iki, üç ve beş kişilikten oluşmaktadır. Odaların tamamında banyo, tuvalet, sıcak, tv ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca öğretmenevinde lokal, çok amaçlı salon hizmet vermektedir. Lokal bölümünde sıcak ve soğuk içecekler ve çeşitli eğlence oyunları oynanabilmektedir. Çok amaçlı salonda... devamı »
Çaybaşı Öğretmenevi
Çaybaşı Öğretmenevi, Ordu İl Merkezi’ne 105 Havaalanına ise 70 km mesafede yer almaktadır. Çaybaşı öğretmenevi otel bölümü 3 oda ve 10 yatak kapasitelidir. Odalarında 24 saat sıcak su vardır. Öğretmenevi dışında ilçe'de konaklama mekanı bulunmamaktadır. Ayrıca öğretmenevinde birde lokal hizmet vermektedir... devamı »
Ünye Ögretmenevi
Ünye Öğretmenevi bahçe ve deniz manzarası eşliğinde hizmet vermektedir. Öğretmenevi yemek salonu, otel konaklama birimi, bahçe, bilgisayar odası ve lokal ile hizmet vermeye devam etmektedir. Odalar ise 5 adet banyolu, 3 adet banyosuzdur.... devamı »
Fatsa Öğretmenevi
Fatsa Öğretmenevi, denize sıfır, otogara 1 km mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi bünyesinde, 2 oturma bahçe bölümü, düğün salonu, 75 kişi kapasiteli restaurant, çok amaçlı salon, gazete odası, kütüphane, oyun salonu, bayan kuaförü ve otopark bulunmaktadır.... devamı »
Korgan Öğretmenevi
Korgan Öğretmenevi Korgan PTT şubesi üzerinde hizmet vermektedir.... devamı »
Ordu Öğretmenevi
Ordu Öğretmenevi, şehir merkezinde, deniz manzaralı ve otoyol kenarında yer almaktadır. Öğretmenevi'nde kahvaltı salonu, bay ve bayan kuaförü, lokal, okuma odası, bilgisayar bölümü ve 300 kişi kapasiteli deniz manzaralı çay bahçesi bulunmaktadır.... devamı »