ANTALYA

Antalya Ögretmenevi
Antalya Öğretmenevi oteli odalarının tamamında, ısıtma ve soğutma sistemi split klima ile sağlanmakta olup, yine bütün odalarında 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, her odada televizyon, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, halı zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır. Başta öğretmenler olmak üzere... devamı »
Korkuteli Öğretmenevi
Korkuteli Öğretmenevi, lokal, otel, dinlenme salonu, Kahvaltı salonu, bahçe ve toplantı salonu üniteleriyle Milli Eğitim ve Kamu personeline hizmet vermektedir. 160 kişi kapasiteli Toplantı salonumuz, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile müşterilerimize bilgi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. 60 kişilik lokalimizde, sıcak ve soğuk içecekler ile... devamı »
Kumluca Öğretmenevi
Kumluca Öğretmenevi'nin denize uzaklığı 5 Km.dir, Antalya merkeze ise 95 Km mesafededir. Odalarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Odaların tümünde klima, tv, mini bar (soğutucu) ve kablosuz internet ağı mevcuttur. Öğretmenevi konaklama ücretlerine sabah kahvaltısı dâhildir. Ayrıca Lokal bölümünde dinlenme ve okuma salonu mevcuttur. Yemekhane 60 kişilik olup mesai günlerinde... devamı »
Alanya Öğretmenevi
Alanya Öğretmenevi, 1363 m2 arsa üzerine inşa edilerek 15 Haziran 1995 tarihinde hizmete sunulmuştur. Alanya Öğretmen Evi Alanya'nın batı girişinde otogar önü, D400 Karayolu üzerinde dünyaca ünlü kleopatra plajında yer almaktadır. Hizmete başlayan Alanya Öğretmenevi ayrıca Akşam Sanat okulu ile birlikte çağdaş bir hizmet sunmaktadır. 56 oda 120 yatak kapasitesi ile her odada... devamı »
Demre Öğretmenevi
Antalya Demre Öğretmenevi'nde, Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu Vb) 1 Konaklama Ünitesi, 2 Otopark, 1 Yüzme Havuzu bulunmaktadır. Öğretmen Evi’nde düğün nişan vs. organizasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Kurum denize yakın mesafededir.... devamı »
Gazipaşa Öğretmenevi
Gazipaşa Öğretmenevi konaklama, şehir merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi, şehirlerarası otobüs terminaline 200 mt, havaalanına 5 km, deniz kıyısına 3 km uzaklıktadır. Antalya Gazipaşa Öğretmenevi hizmet birimleri; Yemek Salonu, Kahvaltı salonu, oturma Salonu, Kantin, Kütüphane, iki çok amaçlı salon, Bilgisayar odası, Çocuk oyun odası, Kafeterya ve spor salonundan... devamı »