SAMSUN

Samsun Öğretmenevi
Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır. Samsun Öğretmenevi hizmet üniteleri; otel bölümü, yemek salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, bayan kuaförü, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.... devamı »
Terme Öğretmenevi
Terme Öğretmenevi, Terme Belediye binası ve Hükümet konağına yakın bir konumdadır. Terme Öğretmenevi, Çarşamba Caddesi yok kenarında yer almaktadır. Hizmet veren bölümleri ise, iki adet oyun alanı, otel bölümü, çok amaçlı salon, okuma salonu ve misafirhaneden oluşmaktadır.... devamı »
Ladik Öğretmenevi
Samsun Ladik Öğretmenevi, ilçenin bir çok doğal güzelliği eşliğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Otel bölümü dışında lokal, oyun salonu, gibi hizmetleride bulunmaktadır. Öğretmenevi Samsun il merkezine 76 km mesafede bulunmaktadır. Ladik Öğretmenevi'ne konaklama için gelen misafirlerin çevreden fazlasıyla yararlanabileceği bir ilçe olan Ladik'te, Ladik kayak merkezi hem... devamı »
Havza Öğretmenevi
Havza Öğretmenevi, giriş katı ile birlikte 6 katlıdır. Resepsiyon, lokanta, lokal, okuma odası, arşiv, depo, çamaşırhane, toplantı salonu ve idari odalar ilk 3 katındadır. İçerisinde banyo, klozet, televizyon, minibar bulunmaktadır.... devamı »
Çarşamba Öğretmenevi
Samsun Çarşamba Öğretmenevi, iki adet oyun salonu, internet salonu, oturma salonu, kütüphane, çay ocağı ve 6 yatak odası toplam 19 yataklık konaklama birimi hizmet vermektedir. Odalar'da banyo tuvalet bulunmaktadır. ... devamı »
Tekkeköy Öğretmenevi
Tekkeköy Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, tv, uydu sistemi ve sınırsız kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Samsun Tekkeköy Öğretmenevi'nde lokal bölümü 80 kişiliktir. Klima ve ferah bir ortama sahiptir. Sıcak ve soğuk içeceklerde sunulmaktadır. Bilardo ve masa tenisininde yer aldığı öğretmen evi değerli misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.... devamı »
Vezirköprü Öğretmenevi
Vezirköprü Öğretmenevi'nde bilgisayar odası, kütüphane, okuma salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, yemek salonu ve konaklama hizmet birimleri bulunmaktadır. En işlek mevki de yer alan öğretmenevi Vezirköprü'nün bir çok doğal güzelliği eşliğinde tatil için ideal bir mekan olarak hizmet vermektedir.... devamı »
Alaçam Öğretmenevi
Alaçam Öğretmenevi, Karadeniz'in kıyısında harika bir deniz manzarasına sahip olarak hizmet vermektedir. Öğretmen Evi'nde çay bahçesi, plaj alanı, bilgisayar odası, spor bölümü, otoparkı, düğün salonu 800 kişiliktir, lokal ve kütüphane bulunmaktadır. Alaçam Öğretmenevi konaklama bölümü ise, 2'si suit, 6'sı double olarak toplam 14 oda'dan oluşmaktadır. Öğretmen Evi Hava... devamı »
Ayvacık Öğretmenevi
Ayvacık Öğretmenevi, SAMSUN ili Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 AYVACIK/SAMSUN adresinde yer alan 5 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste, lokal da mevcuttur. Ayvacık Öğretmenevi, doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Ayvacık İlçesi’nin Suat Uğurlu Barajı kenarında yer almaktadır. ... devamı »
Bafra Öğretmenevi
Samsun Bafra Öğretmenevi, Bafra ilçe merkezinde yer almaktadır, Samsun İli merkezi'ne ise toplamda 50 km mesafededir. Bafra Öğretmenevi 113 yatak kapasiteli oteli, restaurant bölümü ve lokali ile hizmet vermektedir. Restaurant bölümünde düğün salonu olarak hizmet verilebimektedir. Ayrıca Öğretmenevi'nde internet kafe, toplantı salonu, kütüphane, yemek salonu, oturma salonu gibi... devamı »