ARDAHAN

Posof Öğretmenevi
Posof Öğretmenevi, Ardahan il merkezine 78 km mesafededir. Posof ilçesi doğal güzellikleri ile bilinen şirin bir ilçemizdir. Öğretmenevi lokali, oturma salonu ve konaklama bölümü ile hizmet vermektedir.... devamı »
Hanak Öğretmenevi
İlk olarak 1995 yılında öğretmen lokali olarak hizmet vermeye başlayan Ardahan Hanak Öğretmenevi, Yatakhane bölümü, idari bölüm, dinlenme salonu, ve oyun salonundan oluşmaktadır. Yatakhane bölümü; 2 banyolu, 1 banyosuz oda olmak üzere toplam 3 oda 15 yatak ile hizmet vermektedir.... devamı »
Çıldır Öğretmenevi
Ardahan Çıldır Öğretmenevi; İlçe merkezinde yer almaktadır. Ardahan'da yer alan öğretmenevi tarihi şeytan kalesi'ne sadece 3 km uzaklıktadır. Çıldır Gölü'ne ise 6 km mesafededir. Çıldır Öğretmenevi'nin odalarının tamamında, 24 saat sıcak su, tv ve kablosuz internet bağlantısı vardır. Diğer hizmet birimleri ise lokal, dinlenme salonu, bilardo salonu, çay ocağı ve... devamı »
Ardahan Öğretmenevi
Ardahan Öğretmenevi toplam 30 oda ve 69 yatak kapasitelidir. Kamelya, çay bahçe bölümü, lokali, restaurant ve konaklama birimleri ile birlikte hizmet vermeye devam eden Ardahan Öğretmen Evi ilk olarak 1995 senesinde yatılı merkez bölge okulu binaları'nın onarımı üzerine hizmete sunulmuştur. Daha sonrasında ise tadilatın ardından 2000 senesinde hizmete açılmıştır.... devamı »
Göle Öğretmenevi
Göle Öğretmenevi, 8 adet ortak kullanımlı çift kişilik oda ve mutfak ortak kullanımlı olarak düzenlenmiştir. Ayrıca Öğretmenevi bünyesinde 2 adet çamaşırlık, okuma salonu, lokal, dinlenme yeri, çocuk parkı, kütüphane, odalara ait Lcd tv, sıcak su ve internet bağlantı hizmeti verilmektedir.... devamı »