HATAY

Hatay Öğretmenevi
Hatay - Antakya Öğretmenevi 300 kişi kapasiteli yazlık bahçesi ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve çocuklar için ayrılan oyun bahçesinde ise çocuklarınız neşeli saatler geçirebilecekleri bir mekana sahiptir. Antakya Öğretmenevi'nin otel odaları çift kişilik (twin bad) şeklinde olup tv, telefon, 24 saat sıcak su, klima ve yenilenen zemin döşemeleri ile üyelere hizmet... devamı »
Yayladağı Öğretmenevi
Hatay Yayladağı Öğretmenevi hizmet birimleri, otel, oturma salonu, yemek salonu, çocuk parkı, çok amaçlı salon, toplantı salonu ve protokol odası ile hizmet vermektedir.... devamı »
Kırıkhan Öğretmenevi
Hatay Kırıkhan Öğretmenevi'nde oturma salonu, kahvaltı salonu, restaurant, düğün salonu, kütüphane, lokal, kafeterya ve çok amaçlı 2 adet salon bulunmaktadır.... devamı »
Erzin Öğretmenevi
Erzin Öğretmenevi, 1982 senesinde Yeşilkent Öğretmen Lokali olarak belediye binasında açılmış daha sonra ise, 1990 senesinde şu an kullanılan üç katlı çarşı merkezinde İş Bankası karşısında Atatürk Ortaokulu ile aynı bahçede hizmet vermektedir. Hatay Erzin Öğretmenevi konaklama bölümü 9 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Öğretmenevi'nde otel dışında, erkek kuaförü,... devamı »
Dörtyol Öğretmenevi
Hatay Dörtyol Öğretmenevi; yazlık düğün salonu olarak hizmet sunduğumuz yazlık salonumuza 6 adet salon tipi klima taktırılmıştır. Okul gecelerimiz, düğünler, toplantılar ve her türlü aktivite için tüm vatandaşlarımızın ve kamunun hizmetindeyiz. Otel odalarında merkezi tv sistemi ile müşterilere daha kaliteli TV yayınları hizmeti verebilmek için yapılmıştır. Türksat,... devamı »
Belen Güzelyayla Öğretmenevi
Hatay Belen Güzelyayla Öğretmenevi; 30 konaklama ünitesinin 8 odası duble yataklı olup diğerleri tek yataklıdır. Kurumda çok amaçlı salon, yazlık bahçe ve restaurant, kütüphane ve okuma bölümü, oturma ve manzara seyir odası, orman içerisinde piknik alanları ve çardaklar mevcuttur... devamı »
Samandağı Öğretmenevi
Hatay Samandağı Öğretmenevi İlçe Eğitim Müdürlüğü binası karşısında 2 katı kiralık olarak hizmete sunulmaktadır. Samandağı Öğretmenevi hizmet birimleri, otel konaklama, lokal, idare bölümleri ve oyun salonundan oluşmaktadır.... devamı »
Altınözü Öğretmenevi
Hatay Altınözü Öğretmenevi; otel konaklama ünitesi 10 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Öğretmen Evi’nde yemek salonu, oturma salonu ve lokal bölümleri yer almaktadır. Altınözü Öğretmenevi şehir merkezinde bulunup Helenistik dönemde yapılan Koz Kalesine 10 km yine Helenistik dönemde yapılan Gelinler Dağındaki Tarihi Roma ve Bizans kalıntılarına 8 Km uzaklıktadır. ... devamı »
İskenderun Öğretmenevi
Hatay İskenderun öğretmenevi oyun salonunda bilardo ve hoş vakit geçirebilecekleri diğer oyun türleri ile eğlenceli vakitlerin mekanıdır. Öğretmenevi'nde bay ve bayan kuaförlerde bulunmaktadır. Bayan kuaförü kiralık olarak verilmiştir, ancak piyasaya göre daha kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmenevi'nde yer alan kafeterya ise denize ve caddeye bakan... devamı »