ANKARA

Bala Öğretmenevi
Küçük bir tesis olan Bala Öğretmenevi'nde otel hizmeti yer almamaktadır. Öğretmenevi bünyesinde bulunan lokal/salon biriminden tüm öğretmen ve vatandaşlar hizmet alabilirler.... devamı »
Başkent Ankara Öğretmenevi
Ankara Başkent Öğretmenevi Ankara'nın Çankaya İlçesi Beşevler Semtinde yer almaktadır. Başkent Öğretmenevi 1993 yılında 600 yatak kapasitesi ve 290 oda ile misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Başkent Öğretmenevi, kaferyası, restaurantları, kahvaltı salonu, roof barı, pastane, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, konferans salonu, düğün salonları,... devamı »
Sincan Öğretmenevi
Sincan Öğretmenevi İstasyon Mahallesi Erdal Sokak Sincan Ankara'da yer almaktadır. 1984 senesinde lokal olarak hizmet vermeye başlayan Sincan Öğretmen evi ana binadan bağımsız olarak erkek kuaförü bulunan tek katlı lokal bina ve 4 katlı ana binadan oluşmaktadır. Sincan Öğretmenevi ana bina girişi, lobi, digitürk odası, konferans salonu, kültür ve iletişim salonu, internet salonu,... devamı »
Gölbaşı Öğretmenevi
Gölbaşı Öğretmenevi restaurant, konaklama, oyun ve dinlenme salonu, bahçe servis hizmetleri ile pazartesi günleri hariç olmak üzere alakart hizmeti vererek misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Gölbaşı Öğretmen Evi'nde bahçe ve restaurant bölümü misafirlerin isteklerine göre nişan, düğün, özel günler, kokteyl gibi aktiviteleride sunmaktadır. Doğa ile iç içe olan... devamı »
Şereflikoçhisar Öğretmenevi
Şereflikoçhisar Öğretmenevi, şehir merkezinde olup, şehirler arası otobüs terminaline 300 metre mesafededir. İlçemiz, ülkemizin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölünün kanarında çok güzel bir konumdadır. Güneşin, batışı en güzel Tuz Gölünden izlenir. Turizm firmaları tarafından Tuz Gölüne turistik ve sağlık turları yapılmaktadır.... devamı »
Nallıhan Öğretmenevi
Nallıhan Öğretmenevi, Nallıhan ilçe merkezine 700 m, ilçe otobüs terminaline 500 m olup, Ankara - Adapazarı yolu üzerinde bulunmaktadır. Ankara Nallıhan Öğretmenevi hizmet üniteleri; otel, Çok Amaçlı Salon, Kahvaltı Salonu, Kütüphane/Okuma Salonu, Lokal / oyun salonu, Oturma Salonu, Otopark ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin yanında çim saha, halı saha, yürüyüş... devamı »
Kızılcahamam Öğretmenevi
Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi, otel bölümü, dinlenme salonu, mutfak, internet kablosuz adsl, kütüphane ve sıcak su hizmeti ile değerli misafirlerini beklemektedir. Kızılcahamam Öğretmenevi Kızılcahamam Öğretmenevi il merkezine 79 km uzaklıktadır, kurum ilçe merkezinde yer almaktadır. Belediye kaplıcalarına sadece 200 mt. uzaklıktadır.... devamı »
Çubuk Öğretmenevi
Çubuk Öğretmenevi; Şu anda 2 blok, 1500 m2 alan üzerinde kurulu olarak 1600 m2 kapalı alan 49+13 yatak kapasitesi ile siz değerli öğretmen ve tüm halkımıza hizmet vermektedir. Ankara Çubuk Öğretmenevi odalarının tamamında yerler ahşap lamine parke, kartonpiyerli, merkezi sistem kaloriferli, banyo, wc, lavabo, 16 mbit kablosuz internet, 24 saat sıcak su, tv, telefon, minibar, uydu... devamı »
Kalecik Öğretmenevi
Ankara Kalecik Öğretmenevi, Ankara şehirler arası otobüs terminaline 70 km uzaklıkta olup Kalecik İlçe merkezindedir. Ankara Esenboğa havalimanına 50 km, Ankara şehir merkezine 67 km mesafededir. Kırıkkale İline 40 km mesafededir. İlçeye ismini veren Roma döneminden kalan Kalecik Kalesi öğretmenevimize 1 km uzaklıktadır. Şehrin güneydoğusu ve kuzeydoğusundan geçen Kızılırmak... devamı »
Haymana Öğretmenevi
Ankara Haymana Öğretmenevi, ilçemizin merkezi yerinde, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak 3 katlı bir binada (219 m²) kapalı alanda, otel, lokal, berber ve lokanta olmak üzere 4 bölümle hizmet vermektedir.... devamı »