TOKAT

Artova Öğretmenevi
Tokat Artova Öğretmenevi tesislerinde oturma salonu, yemek salonu, okuma salonu, kütüphane, lokal ve çok amaçlı salon ile hizmet verilmeye devam edilmektedir. Artova Öğretmenevi 8 oda ve 20 yatak kapasitesine sahiptir.... devamı »
Tokat Öğretmenevi
Tokat Öğretmenevi'nde 3-4-5 ve 6. katlar otel olarak kullanılmaktadır. Otel odalarında tv, mini buzdolabı, wireless (kablosuz internet bağlantısı, uydu ve radyo yayını, 24 saat sıcak su mevcut olup otel 4 yıldızlı kalitesindedir. 2009 yılında 7664 kişi otel hizmetlerinden faydalanmıştır. Tokat Merkez Öğretmenevi restaurant'ı binamızın zemin katında olup, aynı anda 200... devamı »
Turhal Öğretmenevi
Turhal Öğretmenevi ilçe merkezinde bulunmaktadır. Binanın tüzel kişiliği il Özel İdaresine aittir. Turhal Öğretmenevi hizmet binası 4 katlı olup zemin katında 400 kişiye yemek verebilecek lokantası, lokali, berber salonu, internet erişimli okuma salonu ve otel hizmeti vermektedir. Öğretmenevimizin otel odalarının tüm kapıları yanmaz malzeme ile, tabanları laminant parke ile,... devamı »
Zile Öğretmenevi
Zile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konaklama bölümünde 12 odada toplam 21 yatak bulunmaktadır. Konaklama bölümü 2015 yılı kasım ayı itibariyle yenilenmiş odalarımızda 24 saat sıcak su, uydu sistem led tv, kablolu kablosuz internet, klima, mini bar, standarttır. Kahvaltı ve yemek salonumuz mevcut olup sabah kahvaltısı ve öğle yemeği tabldot olarak verilmektedir. Özel günler... devamı »
Erbaa Öğretmenevi
Erbaa Öğretmenevi'nde sabah kahvaltısı otel ücretine dahil olarak verdiğimiz standart hizmetlerdendir. Erbaa Öğretmenevi Otel fiyatları güne veya mevsime göre değişmemektedir. Öğretmenevimiz kalorifer merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Odalarda 24 saat sıcak su, klima, televizyon, mini bar, bilgisayar, çalışma masası, oturma grubu standarttır. Konuklarımıza tertemiz bir... devamı »
Niksar Öğretmenevi
Niksar Öğretmenevi'nde, lokal, okuma salonu, otel, restaurant hizmetleri de bulunmaktadır. Tokat'ta yer alan öğretmen evi’ne ulaşım için sol üst menüde yer alan iletişim bilgilerini kullanınız.... devamı »
Reşadiye Öğretmenevi
Reşadiye Öğretmenevi'nde İki adet suit oda bulunmaktadır. Odada LCD tv ve uydu yayını, kablosuz internet, saç kurutma makinası, sıcak su, gardrop, komidin, kanepe ve koltuk takımı mevcuttur.... devamı »
Almus Öğretmenevi
Almus Öğretmenevi adres, harita ve iletişim bilgileri. Almus Öğretmen Evi'nde 8 oda ve 16 yatak, okuma salonu kütüphane ve 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır. Öğretmenevi'ne ulaşmak için lütfen sayfamızın sol menüsünde yer alan iletişim bilgilerini kullanınız. Tokat Almus Öğretmenevi; şehir merkezinde Almus Barajı manzarası ile hizmet vermektedir. Almus Öğretmenevi hizmet... devamı »