ZONGULDAK

Zonguldak Öğretmenevi
2010 yılında modern yeni binasında hizmete girmiş olan Zonguldak Öğretmenevi geleneksel misafirperverlik ve kişiye özel hizmetle bütünleşmiş çağdaş konforu, nezih bir atmosfer içerisinde siz değerli misafirlerine sunmaktadır. 2 katlı ücretsiz otoparkı, deniz manzaralı bahçesi ve çocuk parkı ile tüm odalarında size her türlü imkanı sunan Zonguldak Öğretmenevi, ferahlığı... devamı »
Devrek Öğretmenevi
Devrek Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km, şehirler arası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup,şehrin Ankara yönünden giriş kısmındadır. Devrek Çayının kıyısında dağ manzarası ve temiz havası ile konuklarımıza hizmet vermektedir. Devrek Öğretmenevi bünyesinde 8 adet oda(tv, duşa kabin,internet,24 saat sıcak su,) 22 yatak kapasitesi Yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma... devamı »
Çaycuma Öğretmenevi
Çaycuma Öğretmenevi Milli Eğitim Bakanlığı personelinin, dinlenme, birbirleri ile kaynaşma ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirmek için değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Çaycuma Öğretmenevi 01.08.2012 tarihi itibariyle KDV ve Kurumlar Vergisi mükellefi olmuş olup, kapılarını tüm halka açmış bulunmaktadır. ... devamı »