KONYA

Tuzlukçu Öğretmenevi
Konya Tuzlukçu Öğretmenevi'nde konaklama birimi, okuma salonu, oturma salonu ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Konya Ereğli Öğretmenevi
Şehir merkezine ve şehirler arası otobüs terminaline 1 er km uzaklıkta olan Ereğli Öğretmenevi şehir merkezi girişine ve Adana-Konya kara yoluna 50 metre mesafede bulunmaktadır. Misafirlerimize sakin, park sorunu olmayan, tamamen yeni eşyalarla donatılmış eşsiz Ereğli manzarasının izlenebileceği binamızda hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Beyaz kirazın başkenti olan... devamı »
Cihanbeyli Öğretmenevi
Cihanbeyli Öğretmenevi Ankara Konya Caddesi üzerinde yer almaktadır.... devamı »
Konya Ögretmenevi
Konya Öğretmenevi 1983 senesinde hizmete açılmıştır. 24 yatak kapasitesi ile başlayan öğretmen evi daha sonra yetersiz olması nedeniyle 1992 yılında ek hizmet binası ile birlikte 71 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Konya Öğretmenevi'nde iki adet çok amaçlı salon, kaliteli çay bahçesi ve idari bölümler, lokanta, bayan ve erkek kuaförü bulunmaktadır. 2002 senesinde ise Konya... devamı »
Bozkır Öğretmenevi
Bozkır Öğretmenevi, 5 oda 13 yataklı konaklama birimi ile hizmet vermektedir. Odaların 3'ü 2 kişilik, 1 tanesi 3 kişilik bir odada 4 kişiliktir. Öğretmenevi'nde lokal, okuma salonu, dinlenme salonu, masa tenisi, bilardo bulunmaktadır. ... devamı »
Akşehir Öğretmenevi
Akşehir Öğretmenevi, oteli 32 oda ve 63 yatak kapasiteli olarak hizmet sunmaktadır. Odaların 27'si tek yataklı çift kişilik, 2'si grup 3 kişilik, 3 tanesi ise double yataklı suit odadan oluşmaktadır. Odalarda merkezi ısıtma, duş, şampuan, duşakabin, havlu takımı, sıcak su, minibar, tv, telefon, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Konya Akşehir... devamı »
Hüyük Öğretmenevi
Hüyük Öğretmenevi, 07.08.1992 yılından beri hizmet vermektedir. Öğretmenevi İlçe Özel İdaresi Binasında yer almaktadır.... devamı »
Beyşehir Öğretmenevi
Beytüşşebap Öğretmenevi adres, harita ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Beytüşşebap Öğretmen Evi, 2000 yılı itibariyle hizmete açılmıştır. Amacımız Sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimizle her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek. ... devamı »
Kulu Öğretmenevi
Konya Kulu Öğretmenevi odalarında tv, erkek ve bayanlara ayrı bağımsız banyo, WC ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.... devamı »
Emirgazi Öğretmenevi
Emirgazi Öğretmenevi, konaklama, yemek ve lokal hizmeti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Emirgazi Öğretmenevi odalarında tv, uydu yayını, internet bulunmaktadır. Lokal ise müstecire kiraya verilmiştir ve hizmete sunulmuştur.... devamı »