KONYA

Tuzlukçu Öğretmenevi
Konya Tuzlukçu Öğretmenevi'nde konaklama birimi, okuma salonu, oturma salonu ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Konya Ereğli Öğretmenevi
Şehir merkezine ve şehirler arası otobüs terminaline 1 er km uzaklıkta olan Ereğli Öğretmenevi şehir merkezi girişine ve Adana-Konya kara yoluna 50 metre mesafede bulunmaktadır. Misafirlerimize sakin, park sorunu olmayan, tamamen yeni eşyalarla donatılmış eşsiz Ereğli manzarasının izlenebileceği binamızda hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Beyaz kirazın başkenti olan... devamı »
Cihanbeyli Öğretmenevi
Cihanbeyli Öğretmenevi Ankara Konya Caddesi üzerinde yer almaktadır.... devamı »
Konya Ögretmenevi
Konya Öğretmenevi 1983 senesinde hizmete açılmıştır. 24 yatak kapasitesi ile başlayan öğretmen evi daha sonra yetersiz olması nedeniyle 1992 yılında ek hizmet binası ile birlikte 71 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Konya Öğretmenevi'nde iki adet çok amaçlı salon, kaliteli çay bahçesi ve idari bölümler, lokanta, bayan ve erkek kuaförü bulunmaktadır. 2002 senesinde ise Konya... devamı »
Bozkır Öğretmenevi
Bozkır Öğretmenevi, 5 oda 13 yataklı konaklama birimi ile hizmet vermektedir. Odaların 3'ü 2 kişilik, 1 tanesi 3 kişilik bir odada 4 kişiliktir. Öğretmenevi'nde lokal, okuma salonu, dinlenme salonu, masa tenisi, bilardo bulunmaktadır. ... devamı »
Akşehir Öğretmenevi
Akşehir Öğretmenevi, oteli 32 oda ve 63 yatak kapasiteli olarak hizmet sunmaktadır. Odaların 27'si tek yataklı çift kişilik, 2'si grup 3 kişilik, 3 tanesi ise double yataklı suit odadan oluşmaktadır. Odalarda merkezi ısıtma, duş, şampuan, duşakabin, havlu takımı, sıcak su, minibar, tv, telefon, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Konya Akşehir... devamı »
Emirgazi Öğretmenevi
Emirgazi Öğretmenevi, konaklama, yemek ve lokal hizmeti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Emirgazi Öğretmenevi odalarında tv, uydu yayını, internet bulunmaktadır. Lokal ise müstecire kiraya verilmiştir ve hizmete sunulmuştur.... devamı »
Sabancı Çumra Öğretmenevi
<strongSabancı Çumra Öğretmenevi sehir merkezinde olup en eski yerleşim yeri olan Çatalhüyüke 12 Km mesafededir. <strongSabancı Çumra Öğretmenevi 2 kişilik 4 kişilik 3 kişilik oda mevcuttur. Lokal ve dinlenme ve okuma salonu mevcuttur.... devamı »
Ilgın Öğretmenevi
Ilgın Öğretmenevi, kaplıcalara sadece 3 km. mesafede yer almaktadır. Kaplıcalara dolmuş ile gidiş geliş çok rahattır. Öğretmenevi odalarının tamamında wc, banyo, sıcak su, tv, internet ve buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca, okuma salonu, bilgisayar ve lokal birimi ile hizmet vermektedir.... devamı »
Seydişehir Öğretmenevi
Konya Seydişehir Öğretmenevi, konaklama, otel, lokali ile birlikte ilçe merkezinde bulunmaktadır.... devamı »