AFYONKARAHİSAR

Çay Öğretmenevi
Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi ilçemiz öğretmenlerinin kendi imkan ve çabalarıyla "Çay Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü" olarak hizmet vermektedir. Çay Öğretmenevi, idari hizmetler kadrosunda 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı ve Yardımcı Hizmetler sınıfında personeli ile hizmet vermektedir.... devamı »
Bolvadin Öğretmenevi
Afyonkarahisar Bolvadin Öğretmenevi, şehir merkezine 600 metre, otogara 900 metre uzaklıkta olup; Adliye ile Fatih Sultan Mehmet İlkokulu arasında yer almaktadır. 3'ü suit oda olmak üzere 13 odası olup; 34 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Merkezi uydu alıcısı, 24 saat sıcak su mevcuttur. Lokal, Okuma salonu, kahvaltı salonu, kütüphane, bilgisayar odası, otopark, 2 adet çok amaçlı... devamı »
Emirdağ Öğretmenevi
Emirdağ Öğretmenevi'ne ait çay bahçesi tüm yurt dışında ve yurt içinde bulunan vatandaşlara hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmen Evleri, öğretmenler, bakanlık merkez, Taşra Teşkilatı personelinin mesleki ve kültürel gelişimlerine, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, günlük yaşamlarında işbirliği içerisinde olmalarına, birbirleri ile... devamı »
Sandıklı Öğretmenevi
Sandıklı Öğretmenevi kaplıcaya 10 km mesafede yer almaktadır. Afyon Sandıklı Öğretmenevi hizmet birimleri; 24 saat sıcak su, restaurant, kütüphane, dinlenme salonu, lokal, tüm uydu kanalları, otopark, düğün salonu ve daha bir çok hizmet anlayışı ile misafirlerine sunulmaktadır. Restaurant bölümünde ise, organizasyonlar gerçekleştirilmektedir. Düğün, kına gecesi,... devamı »
İscehisar Öğretmenevi
İscehisar Öğretmenevi İscehisar merkezde olup Lokal ve Otel birimleriyle hizmet vermektedir. Otel Birimimizde 9 oda 20 yatak bulunmaktadır.... devamı »
Afyonkarahisar Öğretmenevi
Afyonkarahisar Öğretmenevi, sunmuş olduğu konfor ve hizmet kalitesi ile bölgenin en gözde Öğretmen Evi'dir. Afyon Öğretmenevi, tüm üyelerin, halkın düğün, sünnet, nişan, toplantı, davet gibi her türlü etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir. Öğretmen Evi'nin amacı kaliteli ve ucuza en güzel hizmeti verebilmek, üyelere boş zamanlarında hoşça vakit... devamı »
Dinar Öğretmenevi
Dinar Öğretmenevi değerli misafirlerine, 24 Saat oda servisi, Açık büfe Kahvaltı uyandırma Servisi, posta ve kargo servisi, otopark, Fotokopi ve Fax servisi, Bağaj emanet odası, ups Kesintisiz güç kaynağı, Türk ve Dünya Mutfağından Seçkin Lezzetler Tadacağınız restaurant, dostlarınızı karşılayıp sohbet edebileceğiniz Lobby Cafe, Dev Ekranlarda Doyasıya Maç Keyfi... devamı »
Dazkırı Öğretmenevi
Dazkırı Öğretmenevi; İlçe merkezinde olup, Denizli Ankara Karayolu üzerinde hizmet vermektedir.Dazkırı Öğretmenevi'nin hizmet üniteleri; Çay ocağı, Toplantı salonu, Oturma salonu, Kahvaltı salonu ve Oyun salonu bulunmaktadır.... devamı »