NEVŞEHİR

Nevşehir Öğretmenevi
Nevşehir Öğretmenevi, 2 katlıdır. Öğretmenevi'nde okuma salonu, lokal, yemekhane bulunmaktadır.Öğretmenevi alanı toplam 1650 m2'dir. Bu alanın 500 m2'si içinde havuz bulunan bir bahçe olarak kullanılmaktadır.... devamı »
Ürgüp Öğretmenevi
Ürgüp Öğretmenevi, otogara sadece 500 m uzaklıkta yer almaktadır.Öğretmenevi konaklama otel odaları tam bir tarihi dokuya sahiptir. Konaklarken tarihi dokuları görebileceğiniz ve tarihi bir konaklama mekanında ferah eşsiz bir hizmetle karşılaşacaksınız.... devamı »
Avanos Öğretmenevi
Nevşehir Avanos Öğretmen Evi, 1998 senesinde 30 yataklı otel birimi olarak hizmete açılmıştır. 2002 senesinde ise tadilat yapılarak odalara tuvalet ve banyo yapılıp kapasite 50 yatağa çıkrtılmıştır. Öğretmenevi bünyesinde, okuma salonu, oyun salonu, açık bahçe, kamelya ve otopark bulunmaktadır. Öğretmenevi şehir merkezinde yer alıp otobüs terminaline mesafe olarak 2 km,... devamı »
Hacıbektaş Öğretmenevi
Nevşehir Sabancı Hacıbektaş Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer almaktadır. Hacıbektaş Veli Türbesi'ne uzaklığı sadece 50 mt. mesafededir. Havaalanına ise 33 km uzaklıktadır. Önceleri Akbank Şubesi olarak kullanılan bina daha sonra bakım onarım neticesinde Sabancı Hacıbektaş Öğretmenevi'ne dönüştürülmüştür. Toplam 399 m2 alanı bulunan öğretmenevinde mutfak, yemekhane,... devamı »