GİRESUN

Alucra Öğretmenevi
Alucra Öğretmenevi ilçe merkezinde istenilen her yere en kısa sürede ulaşılacak bir konumdadır. Ayrıca öğretmenevimizin yatak odalarında duşakabin, tv,sınırsız internet gibi hizmetler sunulmaktadır. Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi hizmet üniteleri; oturma salonu, okuma solunu, konferans salonu, kahvaltı salonu, kütüphane ve çamaşırhanedir. Ayrıca otopark hizmeti de... devamı »
Şebinkarahisar Ögretmenevi
Şebinkarahisar Öğretmenevi'nde konaklama bölümünün yanı sıra çay bahçesi de bulunmaktadır. Odaların tamamında kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca kütüphane ve içerisinde de internet bulunmaktadır.... devamı »
Yağlıdere Öğretmenevi
Giresun Yağlıdere Öğretmenevi'nde lokal, konaklama ve kütüphane hizmetleri verilmektedir.... devamı »
Tirebolu Öğretmenevi
Tirebolu Öğretmenevi Tirebolu ilçesi Samsun Trabzon otoyolu güzergahında bulunmakta olup, Gümüşhane, Erzurum, Trabzon, Samsun yollarının kavşak noktasındadır. Tirebolu Öğretmenevi Tirebolu şehir merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 300 m, Trabzon hava alanına 90 km uzaklıktadır. Deniz ve doğa ile iç içe olan ilçemizde 4-5 tane halk plajı bulunmakta olup,... devamı »
Keşap Öğretmenevi
Giresun Keşap Öğretmenevi 80 kişilik lobisi, lokali, dinlenme ve kitap okuma salonu, ve 20 araçlık açık otoparkı ile hizmet vermektedir. Odalarda, duş, gün boyu sıcak su, TV, ücretsiz internet (wireless) mevcuttur. 80 kişilik Lokal bölümünde, oyun salonu, kitap, gazete okuma salonu, dinlenme salonu, satranç, 2 ad LCD TV, dev ekran ve projeksiyon ile maç yayınını keyifle... devamı »
Görele Öğretmenevi
Giresun Görele Öğretmenevi 300 kişi kapasiteli olmak üzere düğün, nişan, toplantı ve organizasyon gibi hizmetler için çok amaçlı salon yer almaktadır.Odalarda kablosuz internet bağlantısı vardır.... devamı »
Eynesil Öğretmenevi
Giresun Eynesil Sabancı Öğretmenevi'nde otel bölümü, lokal, dinlenme salonu mevcut olup, Öğretmenlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan ilçedeki tek kurumdur. Eynesil Öğretmenevi bünyesinde yer alan Otel'de gelen ziyaretçilerie güler yüzlü ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Odalarımızda, duş, günboyu sıcak su, TV, ücretsiz internet, (wireless) mevcuttur. Otel 24 saat... devamı »
Bulancak Öğretmenevi
Giresun Bulancak Öğretmenevi, İl Merkezi'ne uzaklığı sadece 15 km mesafededir. Ordu il merkezi'ne ise 29 km. Bulancak Merkez'de yer alan öğretmenevi ve akşam sanat okulu sahil otoyolu kenarında yer almaktadır. Öğretmenevi otel bölümü 28 oda ve 53 yatak kapasitelidir. Odaların 3 tanesi özel olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Bulancak Öğretmenevi'nde restaurant, oturma salonu, lokal,... devamı »
Dereli Öğretmenevi
Giresun Dereli Öğretmenevi, yayla turizminin can damarı Kümbet'e yakınlığı, İlçe'de tek konaklama yer oluşu, sunduğu hizmet kalitesi ile Doğu Karadeniz bölgesinin gözde Öğretmenevi olmuştur. Yatak sayısının 24 oluşu tur kafilelerine yeterli gelmemekte olup, Restaurant hizmeti sunulamamasıda eksiklikler arasındadır. Dereli Öğretmenevi'nde her türlü etkinlik rahatlıkla... devamı »
Giresun Öğretmenevi
Giresun Öğretmenevi, otel odalarında banyo, duşakabin, televizyon ve klima bulunmaktadır. Ayrıca öğretmenevi’nde otel ve konaklama birimlerinin yanı sıra, restaurant, lokal, bahçe, kamelya, otopark, lobi, mescit ve kabul salonu misafirlerin hizmetine sunulmuştur.... devamı »