AĞRI

Doğubeyazıt Öğretmenevi
Doğubeyazıt Öğretmenevi, 2011 senesinde tadilat yapılarak yeni bir görünüm ve kaliteye sahip olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Doğubeyazıt Öğretmen'evi konaklama bölümü çift yataklı odalardan oluşmaktadır. Odalarda buzdolabı, merkezi uydu sistemi, tv, internet bağlantısı, lavabo, banyo bulunmaktadır. Ayrıca diğer hizmet alanları, spor bölümü, lokali ve masa tenisi... devamı »
Hamur Öğretmenevi
Ağrı Hamur Öğretmenevi, lokali, bahçesi, oturma salon bölümleri ile hizmet vermektedir.... devamı »
Eleşkirt Öğretmenevi
Eleşkirt Öğretmenevi Şehir merkezinde olup ,çarşı merkezine 100 m,otogara 300 m uzaklıktadır. Eleşkirt Öğretmenevi Hizmet Üniteleri : 1 lokal 1 okuma-oturma salonu 6 yatak odası 15 Yatak Kapasitesilidir.... devamı »
Diyadin Öğretmenevi
Diyadin Öğretmenevi, Diyadin şifalı kaplıcalarına 7 km uzaklıktadır. Ağrı Diyadin Öğretmenevi'nde tek ve iki kişilik odalarda konaklama hizmeti vermektedir. Ayrıca lokal, oturma salonu, masa tenisi ve bilardo salonu ile sosyal amaçlı hizmetler verilmektedir.... devamı »
Ağrı Öğretmenevi
Ağrı Öğretmenevi 1986 yılında hizmete başlamıştır. Ağrı Öğretmen Evi 18 adet çift kişilik ve 6 double oda ile birlikte misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmen Evi'nde cafe, oyun salonu, lokanta, bayan ve bay kuaförüde bulunmaktadır. Ağrı Öğretmenevi bugünün şartlarına göre yatak sayısı olarak yetersiz olsada mevcut durum ve hizmet ile halen öncelikli... devamı »