ERZİNCAN

Çayırlı Öğretmenevi
Çayırlı Öğretmenevi, Erzincan'a 115 km, Erzurum'a ise 120 km mesafede yer almaktadır.... devamı »
Kemah Öğretmenevi
Kemah Öğretmenevi odalarının tümünde 24 saat sıcak su, lokal, lobi, dinlenme salonu, mutfak ve kütüphane bulunmaktadır.... devamı »
Erzincan Öğretmenevi
Erzincan Öğretmenevi'nde çok amaçlı salon, düğün salonu, spor salonu, kahvaltı salonu, sautan, bilgisayar odası, oturma salonu, otopark ve restaurant bulunmaktadır.... devamı »
Otlukbeli Öğretmenevi
Otlukbeli Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su ve kablosuz internet erişimi mevcuttur. Odalar 2 kişiliktir. Kalorifer sistemi ile ısıtma sağlanmaktadır. Ayrıca üye ve misafirler için oyun oynayıp, gazete okuyabilecekleri mekanlar bulunmaktadır. Sıcak, soğuk içecek ve lig tv yayınıda değerli misafirlerin hizmetindedir.... devamı »
Kemaliye Öğretmenevi
Kemaliye Öğretmenevi odalarının tamamında internet erişimi ve tv bulunmaktadır. Odaların 5 tanesi 3 kişilik, birisi 2 kişilik, bir adet 5 kişi kapasiteli banyosuz oda ve iki tanesi ise 3 kişilik oda mevcuttur.... devamı »
Tercan Öğretmenevi
Tercan Öğretmenevi'nin vizyonu; öğretmenlerin birbiri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasını, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini mesleki ve kültürel gelişmelerini, aile çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarını sağlamak ve halkımızın geçici barınma ihtiyacına... devamı »
Üzümlü Öğretmenevi
Üzümlü Öğretmenevi, Erzincan il merkezine 15, Üzümlü merkeze 2 km mesafededir. Öğretmenevi'ne 15 dakikada bir geçen halk otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Otel konaklama bölümü dışında 150 kişi kapasiteli birde çok amaçlı salon bulunmaktadır.... devamı »
Refahiye Öğretmenevi
Refahiye Öğretmenevi, ilçe merkezinde hizmet vermektedir. Konaklama, oturma odası, lokal ve lokanta bölümleri ile değerli misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
İliç Öğretmenevi
İliç Öğretmenevi odalarında, tv, banyo ve internet hizmeti sunulmaktadır. Bina içerisinde çok amaçlı salon ve lokal yer almaktadır. 3 katlı binanın 1. ve 3. katları Öğretmenevi tarafından kullanılmaktadır.... devamı »