MUŞ

Varto Öğretmenevi
Varto Öğretmenevi ilçe merkezinde hizmet vermektedir.İlçenin Muş a uzaklığı 56 km. dir.İlçemizde bulunan Hanşeref dağları üzerinde hamurpet adıyla krater göl bulunmaktadır. Güneşin doğuşunun en güzel izlenebildiği ve Urartu kalıntılarının bulunduğu Koğ Tepesi ilçemize 18 km uzaklıktadır. Varto Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1.Odalar - 4 oda banyolu - 4 oda banyosuz toplam... devamı »
Malazgirt Öğretmenevi
Malazgirt Öğretmenevi; şehir merkezine 500 metre, şehirler arası terminale 500 metre, devlet hastanesine 400 metre olup Malazgirt manzarasına sahiptir.Malazgirt Öğretmenevi 24 saat internet bağlantısı,24 saat sıcak su bulunmaktadır.Kışların ağır geçtiği ilçemizde kış ayları oldukça sıçak bir ortama sahiptir.18 oda 30yatak kapasitesiyle öğretmenlerimize kaliteli bir hizmet... devamı »
Hasköy Öğretmenevi
Hasköy Öğretmenevi, bünyesinde otel bölümünün yanı sıra oturma odası, lokal ve spor salonu bulunmaktadır. Hasköy İlçesi Muş İline 18 km mesafededir. Hasköy'ün tarihi bizans dönemine kadar uzanmaktadır. Tarihi bir şehir olan Hasköy’de konaklama fırsatını kaçırmayın.... devamı »
Bulanık Öğretmenevi
Bulanık Öğretmenevi, otel konaklama birimi toplam 14 oda ve 37 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Öğretmenevi'nde ayrıca lokal imkanı da bulunmaktadır.... devamı »
Muş Öğretmenevi
Muş Öğretmenevi, merkezde Sanat Okulunun yanında yer almaktadır.... devamı »