ARTVİN

Borçka Öğretmenevi
Borçka Öğretmenevi'nde çok amaçlı salon, kütüphane, bilgisayar, oturma salonu, lokal, kahvaltı salonu ve 4 ile 6 kişilik otel hizmeti verilmektedir. Odalar'ın 2 tanesi aileli olarak kullanılmaktadır. Borçka Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 30 m, havaalanına (Batum) 70km, Borçka Karagöl Tabiat Parkına 25 km, Türkiyenin tek Biyosfer alanı... devamı »
Murgul Öğretmenevi
Murgul Öğretmenevi, ilk olarak öğretmenevi lokali olarak hizmete girmiştir. Daha sonra 2005 senesinde öğretmen evi olarak değiştirilen Murgul Öğretmenevi'nde lokal, restaurant, konaklama otel bölümü bulunmaktadır. Konaklama bölümü toplam 9 oda ve 18 yatak'tan oluşan Öğretmenevi'nde, restaurant her türlü ızgara ve tava çeşitleri ile birlikte hizmet vermektedir. Ayrıca gelen... devamı »
Artvin Öğretmenevi
Artvin Öğretmenevi, 6 katlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Birinci katında, mutfak, çamaşırhane, kazan dairesi ve depo bulunmaktadır. 2. katı ise giriş kattır. Resepsiyon, dinlenme salonu, idari odalar ve kuaför, 3. kat 200 kişilik restaurant, 4. kat sigara içilmeyen bölümden oluşan 150 kişilik lokl, 5 ve 6. katları ise 56 yataktan oluşan otel bölümü olarak misafirlerine... devamı »
Yusufeli Öğretmenevi
Yusufeli Öğretmenevi, il merkezine 100 km mesafede yer almaktadır. İlçenin ise merkezindedir. Konaklama birimini yanı sıra, bilardo Salonu, Okuma Salonu, Kamelya ve Lokal ile değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Hopa Öğretmenevi
Müthiş bir deniz manzarası'na sahip, giriş katı resepsiyon, kafeterya, yönetim odaları ve kuaför salonundan oluşmaktadır. 2. katta ise 120 kişi kapasiteli restaurant, ayrıca öğretmenlere yönelik olarak yemek servisi verilirken, düğün, nişan ve özel günler için kullanıma müsait olarak hizmet vermektedir. Hopa Öğretmenevi'nin 3. katı ise çok amaçlı salon, bu mekanda okuma... devamı »