ŞANLIURFA

Harran Öğretmenevi
Harran Öğretmenevi, otel ve otelde kalan misafirlerin ihtiyacını karşılayan çay ocağı-kantin bölümü faaliyet göstermektedir. Odalarımızın hepsi klimalı, banyolu, elbise dolaplı, televizyonlu ve buzdolaplıdır. Harran Öğretmenevi otel haricinde müdür odası, müdür yardımcısı odası, resepsiyon, personel odası, şark odası (dinlenme odası), lokal bulunmaktadır. Ayrıca... devamı »
Siverek Öğretmenevi
Siverek Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, hükümet konağı, adliye, belediye ve diğer kamu idarelerine çok yakındır. şehirler arası otobüs terminaline uzaklığı 1 km'dir. Siverek Öğretmenevi hizmet üniteleri; 12 Tane Oda ve 22 Yatak, lokal dinlenme ve okuma salonu, çay bahçesi ocak başı, berber ile hizmet vermektedir. Kurumumuz ilçemizde görev yapan öğretmen ve kamu... devamı »
Suruç Öğretmenevi
Suruç Öğretmenevi çay bahçesi ve 90 kişi kapasiteli konferans salonuna sahiptir. Ayrıca öğretmenevinde bayan kuaförü, oyun salonu, kafeterya ve restaurant’ta hizmet vermektedir.... devamı »
Viranşehir Öğretmenevi
Viranşehir Öğretmenevi, otogarın hemen 10 mt. mesafesinde hizmet vermektedir. Öğretmenevi hizmet birimleri, lokanta, lokal, erkek kuaförü, kafeterya ve otel konaklama bölümünden oluşmaktadır.... devamı »
Şanlıurfa Öğretmenevi
Şanlıurfa Öğretmenevi bünyesinde restaurant, çok amaçlı salon ve lokal bulunmaktadır. Urfa Öğretmenevi Şehrin merkezinde otobüs terminaline sadece 1 km, hava alanına ise 35 km mesafede yer almaktadır. Otel odalarının 8 tanesi suit odadır. Restaurant ise 200 kişi kapasitelidir. Çok amaçlı salonda, düğün vb, organizasyonlar düzenlenebilirken ayrıca, bay ve bayan kuaförü de... devamı »
Ceylanpınar Öğretmenevi
Şanlıurfa Ceylanpınar Öğretmenevi otel konaklama bölümü değerli misafirlerini ağırlamaktadır. Ceylanpınar Öğretmenevinde ayrıca restaurant ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Birecik Öğretmenevi
Şanlıurfa Birecik Öğretmenevi, başta öğretmen personeli olmak üzere tüm değerli misafirler için kaliteli hizmet vermeye yönelik bir amaç ile sizlere sunulmaktadır. Birecik Öğretmenevi'nin hizmet üniteleri: 6 Suit 30 Oda, Yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin, kütüphane, 1 toplantı salonu, bilgisayar odası, çocuk parkı ve açık otopark hizmet üniteleri... devamı »