MALATYA

Akçadağ Öğretmenevi
Akçadağ Öğretmenevi, İl Merkezi'ne 38 km mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi otel bölümü 18 oda'dan oluşmaktadır. Ayrıca kurum bünyesinde toplantı salonu, brifing salonu, yemek salonu, lokal ve çok amaçlı salon bulunmaktadır. Çok amaçlı salon bölümü düğün, nişan, seminer, tiyatro vb. etkinlikler için kullanılabilmektedir.... devamı »
Darende Öğretmenevi
Darende Öğretmenevi'nde otel bölümünün yanı sıra lokal de bulunmaktadır.Darende Öğretmenevi Malatya – Ankara karayolu üzerinde ilçe merkezimizde olup, Somuncu Baba Külliyesine 1.5 km, Hasan Gazi Türbesine 500 m, Aşudu Şelalesine 5 km, Darende Kanyonuna 500 m uzaklıkta hizmet vermektedir.... devamı »
Hekimhan Öğretmenevi
Malatya Hekimhan Öğretmenevi'nde yemek salonu, kütüphane, oturma salonu, çok amaçlı salon ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Malatya Öğretmenevi
Malatya Öğretmenevi odalarının tamamında televizyon, klima, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restaurant bölümü nezih bir mekan olarak açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri vermektedir. Restaurant bölümü için yaz aylarında teras bölümü hizmet vermektedir. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bünyesinde 80 kişilik bir yemekhane oluşturulmuş olup... devamı »