İSTANBUL

Semiha Kibar Uygulama Oteli
Tuzla ilçesinde 01.09.2010 tarihinde yapımına başlanan Semiha Kibar Öğretmenevi Binası yapımı tamamlandıktan sonra Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilerek tüm vatandaşlara hizmet vermeye başlamıştır. Semiha Kibar Öğretmenevi bünyesinde: - 820 m2 oturum alanı - 3000 m2 inşaat alanı - 305 m2 lokal - 315 m2 açık, 350 m2 kapalı restaurant - 226 kişilik... devamı »
Üsküdar Öğretmenevi
Üsküdar Validebağı Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, düğün Salonlarımız Kasrın içinde ve bahçe alanında olmak üzere 2 kısma ayrılmıştır. İç kısımdaki kapasite 100 kişilik, bahçe alanında ise 200 kişiliktir. Üsküdar Öğretmenevi iç mekan restaurantı Lila ana salon, kırmızı oda ve yeşil oda olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Üsküdar Öğretmenevi'nde yer alan... devamı »
Şişli Öğretmenevi
Şişli Öğretmenevi odalarında duşakabin banyo, lavabo, banyo dolabı, geniş elbise dolapları, alafranga wc, sifonyer, tv, komidin ve mini barla birlikte 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Şişli Öğretmen Evi teras restoranı 400 kişilik kapasiteye sahiptir. Teras katı muhteşem bir boğaz manzarası eşliği ile birlikte, gala geceleri, nikah, düğün davetleri, kına gecesi, nişan,... devamı »
Kadıköy Öğretmenevi
Fatma Şadiye Toptani Kadıköy Kızıltoprak Kadıköy Öğretmenevi, Kızıltoprak Mevkii'nde bulunan restaurant, lokal ve çok amaçlı salonu ile hizmet vermekte olan kurum olarak misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kadıköy Öğretmenevi'nde Konaklama tesisi mevcut değildir.... devamı »
Cankurtaran Öğretmenevi
İstanbul'un merkezinde tarihi yarımada'da yer alan Cankurtaran Öğretmenevi tüm misafirlerine harika manzara eşliğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Eşsiz bir manzaraya sahip olan Öğretmenevi civarında yer alan bir çok tarihi mekan ile bir bütünlük içerisindedir. Cankurtaran Öğretmenevi130 kişilik restaurant'ı, boğaza nazır 300 kişilik bahçesi ile öğretmenlere ve kamu... devamı »
Çatalca Öğretmenevi
Çatalca Öğretmenevi konaklama hizmeti dışında, tesislerde yer alan, lokal, çok amaçlı salon, oyun salonu ve restaurant hizmetide sunmaktadır. Memur ve vatandaşların uğrak mekânı olan Çatalca Öğretmenevi‘nin oyun salonu ve dinlenme salonu yenilenmiştir. Eski oyun salonuna misafirlerin yoğun isteği üzerine bilardo masası konulmuş, ayrıca yine gelen talepler üzerine... devamı »
Büyükçekmece Öğretmenevi
İstanbul Büyükçekmece'de yer alan Büyükçekmece Öğretmenevi sahil kenarında konumlandırılmıştır. 160 kişilik denize nazır restaurant, çok amaçlı salon, 60 kişilik lokal, okuma ve dinlenme salonları ve 200 kişilik çay bahçesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Restaurant, Büyükçekmece sahilinin eşsiz manzarası ile 24:00 a kadar hizmet vermektedir.... devamı »
Beyoğlu Öğretmenevi
Beyoğlu'nda konaklamak hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Beyoğlu Öğretmenevi misafirlerine her türlü konforu ve aktiviteyi sunmaya devam ediyor. Beyoğlu'nda sakin ve huzurlu bir mekan eşliğinde, 24 saat oda servisi, açık büfe kahvaltı uyandırma servisli, posta ve kargo servisi, sauna otopark, bay ve bayan kuaför, çamaşırhane, kuru temizleme, fotokopi, fax, ups kesintisiz güç... devamı »
Sabancı Öğretmenevi
Sabancı Öğretmenevi yapacağınız düğün nişan ve toplantı gibi organizasyonlar için lütfen sol menüde yer alan adres ve iletişim bilgilerinden Sabancı Öğretmenevi'ne ulaşın. Sabancı Öğretmenevi; Alakart Restaurant'ı kurumun ön tarafında ve deniz kenarında yer almaktadır. Rumeli Hisarı, Küçüksu Kasrı ve Anadolu Hisarının müthiş manzaraları eşliğinde unutulmaz bir... devamı »
Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi
Abidin Pak Öğretmenevi inşaatı 2002 yılında tamamlanmış ve misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği hizmetler ile kamu görevlilerinin vazgeçilmez duraklarından birisi olmaya devam eden Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi Talatpaşa Caddesi üzerinde yer almaktadır. Web sitemiz aracılığı ile Öğretmenevi hizmetleri, resimleri, harita ve iletişim bilgilerine... devamı »