MERSİN

Aydıncık Öğretmenevi
Aydıncık Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı'nca 403 m2 arsa üzerine zemin üstü 4 katlı betonarme bina şeklinde inşa edilmiş olup 1995 senesinde hizmete açılmıştır. Devletin tüm öğretmenleri için yapılan düzenleme ile birlikte kamu personelleri ve sivil halkta konaklama hizmetinden yararlanabilmektedir. Konaklama birimi ile halen Aydıncık'ın en iyi oteli... devamı »
Erdemli Öğretmenevi
Mersin Erdemli Öğretmenevi, iki binadan oluşmaktadır. Birisi Erdemli Belediyesinden kiralık olarak hizmete sunulmaktadır. Diğer bina ise Hazineden M.E.B tahsisli birimleri ile, kahvaltı salonu, kütüphane, konaklama bölümü, okuma alanı, lokal ve yemek salonundan oluşmaktadır. Erdemli Öğretmenevi yeni otel binasında oluşturulan kahvaltı salonu ve toplantı merkezi sayesinde yaklaşık... devamı »
Anamur Öğretmenevi
Mersin Anamur ÖğretmenEvi'nde, çocuk parkı, konaklama birimi, otopark, yemek salonu ve lokal hizmeti yer almaktadır. Anamur Öğretmenevi konaklama bölümünde toplam 27 oda ve 63 yatak bulunmaktadır. ... devamı »
Gülnar Öğretmenevi
Gülnar Öğretmenevi, Mersin İlimize 140 km mesafede yer almaktadır. Denize yakınlığı ise 25 km'dir. Gülnar Öğretmenevi odalarında sıcak su, TV, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Kahvaltı, yemek, lig tv yayını hizmetlerimiz verilmektedir. Ayrıca Öğretmenevi'nde, çok amaçlı salon, toplantı salonu, seminer, sinema, tiyatro etkinlikleri, kütüphane, konferans... devamı »
Mut Öğretmenevi
Mut Öğretmenevi'nde otel dışında restaurant, çok amaçlı salon ve lokal hizmet birimleri de yer almaktadır.... devamı »
Bozyazı Öğretmenevi
Mersin Bozyazı Öğretmenevi'nde Yemek Salonu, Oturma salonu, Bilgisayar Odası, Kütüphane, Okuma Salonu, Çok Amaçlı Salon, Çocuk Parkı, Otoparkı, Lokal, Havuzbaşı Restaurant ve plaj bulunmaktadır. Restaurant bölümünde, yemek salonu, düğün, nişan, sünenet törenleri, toplantılar ve yıl sonu eğlence geceleri yapılmaktadır. Lokal bölümü ise, sigara içilen ve içilmeyen... devamı »
Silifke Öğretmenevi
Silifke Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer almaktadır. Otobüs terminaline sadece 500 m uzaklıktadır. Öğretmenevi binası üç kattan oluşmaktadır. Kurumda, otel, lokanta, çok amaçlı salon, kuaför, kütüphane, oturma salonu ve bilgisayar bölümü mevcuttur.... devamı »
Tarsus Öğretmenevi
Mersin Tarsus Öğretmenevi, İlçemizin merkezinde yer alıp Mersin ili merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Tarsus Öğretmenevi'ne tren ve otobüs ile ulaşım imkanı mevcuttur. Hizmet birimlerinde otel dışında toplantı salonu, berber, kuaför, okuma salonu, yemek ve kahvaltı salonu, oturma salonu, otopark ve lokalden oluşmaktadır.... devamı »
Mersin Öğretmenevi
Mersin Akdeniz Merkez Öğretmenevi, Yaz aylarında Öğretmenevi bahçemizde 400 kişilik düğün yapılmaktadır. Otel odalarında duş tuvalet bulunmamaktadır. Koridorda Bayan-erkek ayrı olmak üzere ortak duş tuvalet bulunmaktadır. Çay bahçesinde dinlenme imkanı bulunmaktadır. Lokalde ise oyun salonu yer almaktadır. Mersin Öğretmenevi salon bölümü ise her türlü düğün,... devamı »