ADIYAMAN

Sincik Öğretmenevi
Sincik Öğretmenevi odalarında , mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Odaların tamamında bağımsız banyo-wc bulunmaktadır. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı, tiyatro gösterilerinin sahnelendiği, anma programlarının yapıldığı 225 kişilik Konferans Salonu, Kafeterya ve Restaurant da bulunmaktadır. Adıyaman Sincik Hüseyin ÇELİK Öğretmenevi'nde Çok Amaçlı Salon... devamı »
Kahta Öğretmenevi
Kahta Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km, şehirler arası otobüs terminaline 2 km, hava alanına 15 km uzaklıkta olup, Nemrut dağı yolu üzerindedir. Kahta Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; otel, yemek salonu, kafeterya, lokal ve lobiden oluşmaktadır.... devamı »
Adıyaman Merkez Öğretmenevi
Eğitimcilerin ve diğer kamu görevlilerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamada evrensel standartları yakalamak en önemli vizyonumuzdur.... devamı »
Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi
Adıyaman Gölbaşı Öğretmenevi, şehir merkezinde olup Mikdat Sümer İlköğretim Okulu bahçesindeki ek binada hizmet vermektedir. Gölbaşı Öğretmenevi otobüs terminaline 500 metre mesafede olup ilçemizdeki tüm resmi ve mülki dairelere yakın bir konumdadır. Milli park olarak koruma altına alınan gölümüze ise yaklaşık 3 km mesafededir. Öğretmenevimiz 8 oda, 23 yataklı otel... devamı »
Gerger Öğretmenevi
Gerger Öğretmenevi odalarında, mini buzdolabı, televizyon ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Odaların tamamında banyo, wc bulunmaktadır.... devamı »