ŞIRNAK

Beytüşşebab Öğretmenevi
Beytüşşebab Öğretmenevi İlçemiz 1100 yıllarına dayan çok eski bir yerleşim yeridir. Kurumumuz 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. il merkezine 122 KM uzaklıktadır.İlçemizde zümrüt kaplıcaları bulunmakta ve öğretmenevimize 4 KM uzaklıktadır.Ayrıca Yöresel Meşhur jirki kilimlerimiz motifleri ile öne çıkmaktadır.İlçemizde Arıcılık sektörü, Küçük baş... devamı »
Uludere Öğretmenevi
Uludere Öğretmenevi yeni binasında 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurumumuz ilçe merkezinde olup ile merkezine uzaklığı 50 km'dir. Odalarımızda 24 saat sıcak su ve internet bağlantısı mevcuttur.... devamı »
Güçlükonak Öğretmenevi
Şırnak Güçlükonak Öğretmenevi, konaklama otel birimi toplam 20 tane 3 kişilik ve 2 ayrı suit odadan oluşmaktadır. Odaların tümünde tv, şofben, banyo, tuvalet ve klima bulunmaktadır.Restaurant ve lokal bölümü ile de hizmet veren Güçlükonak Öğretmenevi'nde VIP salon ile birlikte kablosuz internet hizmeti değerli misafirlere sunulmaktadır.... devamı »
Şırnak Merkez Öğretmenevi
Şırnak Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde olup Şırnak Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3ü Süit 33 Oda bulunmaktadır. Yemek Salonu kütüphane 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası lokal kütüphane okuma salonu bulunmaktadır.... devamı »
Cizre Öğretmenevi
Cizre Öğretmenevi'nde konaklama alanı, restoran, lokal ve çok amaçlı salon mevcuttur.Cizre Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirler arası otobüs terminaline 1 km, yeni hava alanına 10 km uzaklıkta olup Dicle nehri manzarasıyla, şehrin tarihi ve turistik yerleri yakınında hizmet vermektedir.... devamı »