KARS

Selim Celal Aras Öğretmenevi
Kars Selim Celal Aras Öğretmenevi'nde, oturma salonu, yemekhane, kantin, kütüphane, çok amaçlı salon, bilgisayar odası ve lokal birimleri yer almaktadır.... devamı »
Digor Öğretmenevi
Digor Öğretmenevi, Kars'a 40 km ve Kars hava alanına 35 km mesafededir.Kars Digor Öğretmenevi alt giriş tarafında lokal yer almaktadır.... devamı »
Kağızman Öğretmenevi
Kağızman Öğretmenevi hizmet birimleri içerisinde lokal ve yemek salonu bulunmaktadır. ... devamı »
Kars Öğretmenevi
Kars Öğretmenevi, havaalanına 10 km, otogara ise 3 km mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi'nde otel dışında yemek salonu, kütüphane, lokal, berber, bilgisayar odası, düğün salonu, çamaşır ve ütü bölümü, kafeterya, okuma salonu, çay bahçesi ile hizmet vermektedir.... devamı »
Sarıkamış Öğretmenevi
Sarıkamış Öğretmenevi'nde otel dışında restaurant, lokal ve çok amaçlı salon bulunmaktadır.... devamı »
Arpaçay Öğretmenevi
Arpaçay Öğretmenevi, İl merkezine 38 km mesafededir. Öğretmenevi otel konaklama ünitesi 1 suit olmak üzere toplam 10 oda ve 28 yatak kapasitesine sahiptir. Kahvaltı salonu bulunmaktadır.... devamı »
Susuz Öğretmenevi
Kars Susuz Öğretmenevi, konum olarak İlçe merkezine 19 km mesafede yer almaktadır.Susuz Öğretmenevi otel odalarında sıcak su, internet ve tv bulunmaktadır. Kurum ayrıca misafirlerine sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği hizmetlerini de sunmaktadır. Kurum bünyesinde yer alan çok amaçlı salon ise, oyun salonu, dinlenme salonu olarak kullanılmaktadır.... devamı »