ÇANAKKALE

Ezine Öğretmenevi
Ezine Öğretmenevi, lokali, yemek salonu, otel konaklama, berber, çocuk parkı, restaurant ve yazlık bahçesi ile birlikte misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
Yenice Öğretmenevi
Yenice Öğretmenevi, otogarın hemen arkasında olup ilçe merkezindeki yerlere yürüyüş mesafesindedir. Öğretmenevimizin hizmet birimlerinde otel, lokal, Yemek Salonu, dinlenme salonu, kuaför ve otopark bulunmaktadır. Çanakkale Yenice Öğretmenevi'nde tüm odalarda bağımsız tuvalet ve 24 saat sıcak su hizmeti verilen banyo mevcuttur. TV, uydu yayını, buzdolabı, sınırsız kablosuz... devamı »
Çan Öğretmenevi
Çan Öğretmenevi otel, lokal, lokanta, dinlenme salonu ve bahçe'den oluşmaktadır. Lokal bölümü 80 kişi kapasiteli olup klimalı, parke döşemeli, nezih ve ferah bir ortamda hizmet verip, dinlenme, basın ve yayınları takip etmeleri ve eğlenme amacı ile kullanılmaktadır. Sıcak soğuk içecek çeşitleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Çan Öğretmenevi Yemekhane bölümümüzde... devamı »
Çanakkale Öğretmenevi
Çanakkale Öğretmenevi, kafeterya bölümü deniz manzarası eşliğinde harika bir hizmet sunmaktadır. Kafeterya 100 kişi kapasitelidir. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez mekanıdır. Kafeteryada kablosuz internet hizmetide bulunmaktadır. Ayrıca çay salonu, çok amaçlı salonu, kuaförü ve 2 adet lokali vardır. Çanakkale Öğretmenevi restaurant bölümü toplam 150 kişilik açık... devamı »
Ayvacık Öğretmenevi
Ayvacık Öğretmenevi'ne Çanakkale Merkezinden saat başı ulaşım imkanı vardır. Çanakkale-İzmir yolu üzerindedir. Assos'a 17 Km., Babakale'ye 50 Km., Küçükkuyu Beldemize 24 Km. mesafede bulunmaktadır. ... devamı »
Eceabat Öğretmenevi
Eceabat Sabancı Öğretmenevi, ilçe merkeze ve iskeleye yürüme mesafesi sadece 10 dakikalıktır. Eceabat Öğretmenevi restaurant bölümü binanın alt katında 45 kişilik kullanım alanına sahiptir. 2 adet restaurant bulunmaktadır. Restaurant bölümünde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemek hizmeti verilmektedir. Ayrıca mesai günlerinde öğlen vakti tabldot diğer zamanlarda alakart... devamı »
Lapseki Öğretmenevi
Lapseki Öğretmenevi, Lapseki merkezde, Lapseki-Gelibolu iskelesinin karşısında yer almaktadır. Lapseki Öğretmenevi, geniş bir bahçe alanı ile birlikte, gözleme salonu, lokal, okuma salonu, dinlenme salonu, toplantı salonu, konaklama ve restaurant alanları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Lapseki Öğretmenevi'nin temeli 1984 yılında ilçe öğretmenlerinin gönüllü olarak... devamı »
Gökçeada Öğretmenevi
Gökçeada Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü olarak bünyemizde iki ayrı hizmet binamız bulunmakta olup, Merkez Bina ve Uğurlu Apartlar olarak adlandırılmıştır. Merkez binamız 12 ay boyunca açık olup, Uğurlu Apartlar kısmı Haziran ayında hizmete girip Ekim ayında kapanmaktadır. Merkez binamıza günübirlik olarak rezervasyon yaptırılmasına karşın, Uğurlu Apartlarda konaklamak... devamı »
Bayramiç Ögretmenevi
Bayramiç Öğretmenevi, binası önceleri üzerinde Jandarma Karakolu bulunan ve mülkiyeti maliye hazinesine ait olan 542 m2 arsa üzerine, zamanın başbakanlığını da yapan ve ilçemiz damadı olan Sayın Yıldırım AKBULUT’un da katkılarıyla yapılmıştır. Bayramiç Öğretmenevi 1993 senesinde resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi, 8 oda ve 24... devamı »
Biga Öğretmenevi
Biga Öğretmenevi, yazlık bahçesi ile tüm halkın hizmetine açılmıştır. Konum olarak ise Kocabaş Çayı kenarında yer almaktadır. Biga Öğretmenevi'nde yemek salonu, lokali, kütüphane ve okuma salonu bulunmaktadır.... devamı »