MUĞLA

Fethiye Öğretmenevi
Fethiye Öğretmenevi; Muğla il merkezine 125 km ilçe merkezine ise 5 km mesafede yer almaktadır.... devamı »
Milas Öğretmenevi
Milas Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer alıp, şehirler arası otobüs terminaline 5 km. hava alanına 10 km. mesafede bulunmaktadır.Milas Öğretmen Evi Bilgisayar Odası, Konaklama Ünitesi, Otopark, Lokal ve düğün bahçesi ile hizmet vermektedir.... devamı »
Bodrum Öğretmenevi
Bodrum Öğretmenevi odalarında lcd tv, klima, saç kurutma makinesi, minibar ve elektrikli şofben mevcuttur. Odaların hepsinde modern yaşamın gerektirdiği tüm teknik donanımlar misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Şehrin merkezinde, şehrin gürültüsünden uzak ve denize sıfır konumu ile özel-kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekte olup halka açıktır. Restaurant bölümü iç... devamı »
Muğla Öğretmenevi
Muğla Öğretmenevi, Muğla merkez ilçede şehirler arası otobüs terminaline 1 km, Bodrum hava alanına 80 km, Dalaman hava alanına 70 km uzaklıkta yer almaktadır.Hizmet bölümleri ise, yemek salonu, oturma salonu, okuma salonu, kütüphane, çok amaçlı salon, bay ve bayan kuaförü, çocuk parkı, lokal, kafeterya, lokal ve pastane bölümlerinden oluşarak hizmet vermektedir.... devamı »
Köyceğiz Öğretmenevi
Muğla Köyceğiz Öğretmenevi hizmet birimleri; konaklama ünitesi, lokal, çay bahçesi'nden oluşmaktadır. Köyceğiz Öğretmenevi; Şehir merkezinde, şehirler arası otobüs terminaline 2 km, Dalaman Havaalanına 25 km uzaklıkta olup, Köyceğiz Gölü kıyısında, Dalyan Kral Mezarlarına ve Dünyaca ünlü Caretta-Caretta Kaplumbağalarının yaşadığı İztuzu Plajına 1 km mesafede... devamı »
Marmaris Öğretmenevi
Muğla Marmaris Öğretmenevi, Siteler Mahallesinde Bulunmaktadır. Tarihi yapısı içerisinde öncelikle öğretmenlerimiz olmak üzere tüm misafirlerimizin, öğretmenevimize güven duyduğu, kuruma karşı ön yargıların olmadığı, aldıkları kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetinin sağlandığı örnek alınan bir kurum haline getirmektir. Marmaris... devamı »