SİİRT

Baykan Öğretmenevi
Baykan Öğretmenevi son zamanlarda yapılan hummalı çalışmalar sonucu hizmetlerinde iyileştirme yapmıştır. Otel bölümü ve kafeteryası ile tüm öğretmenlerin hizmetindedir. Kafeterya donanımlı olup öğlen yemeği ile öğretmenler ve halkın hizmetindedir.... devamı »
Kurtalan Ögretmenevi
Siirt Kurtalan Öğretmenevi odaları paylaşımlı olarak kullanılabilmektedir. Tek kalmak istenildiğinde rezervasyon ile doluluk oranına göre yer ayarlanabilir. Otel bölümünde konaklama 0-3 yaş çocuklar ücretsiz, 4-7 yaş çocuklara yarım ücret, 7 yaş üzeri tam ücret uygulanır. Kurtalan Öğretmenevi restaurant bölümü 150 Kişilik kapalı ve 100 kişilik açık olarak Özel... devamı »
Siirt Öğretmenevi
Siirt Öğretmenevi'nde konaklama birimi dışında, çok amaçlı salon düğün, toplantı gibi etkinlikler için, kafeterya, yemek salonu ve berber bulunmaktadır.... devamı »
Şirvan Öğretmenevi
Şirvan Öğretmenevi Şirvan Merkezindedir. ODALARIMIZ; 1 Adet Süit 2 Adet Tek Kişilik 3 Adet İki Kişilik 4 Adet Üç Kişilik olmak üzere Toplam 10 Oda bulunmaktadır. Şirvan Öğretmenevi; 1.Dinlenme ve oyun salonu 2.Kafeterya 3.Dinlenme ve Çay Bahçesi 4.24 Saat Sıcak Su 5.İnternet 6.Tüm Odalarda TV 7.24 Saat Güvenlik Kamerasıyla denetim 8.Çamaşırhane 9.Mescit 10.Oto Park.... devamı »