AKSARAY

Sarıyahşi Öğretmenevi
Aksaray il Merkezi'ne 95 km mesafede yer alan, Aksaray Sarıyahşi Öğretmenevi,konaklama bölümü, lokal, çay ocağı ve okuma salonuyla hizmet vermekte iken, 2011 yılı eylül ayından itibaren otel, lokal, okuma salonu, çay ocağı, kalorifer dairesi, çamaşır ve ütü odası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sarıyahşi Öğretmenevi'ne 2012 Nisan ayında mutfak dolabı ve 1 adet... devamı »
Eskil Öğretmenevi
Eksil Öğretmenevi, yatakhane, lokal, restaurant ve çamaşırhane birimlerinden oluşmaktadır. Otel (konaklama) ünitesi Eskil Belediyesi iş hanının üst katındadır.... devamı »
Aksaray Öğretmenevi
Aksaray Öğretmenevi misafirlerine beklentilerini cevap veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eğitimli ve uzman personeli ile en üst derecede hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli müşterilerine hizmet ve kaliteyi en üst noktada tutmayı amaçlayan Öğretmen Evi bölgede kaliteli hizmet sunmaktadır. Aksaray Öğretmenevi'nde özel günleriniz keyifli bir hale gelebilir. Eviniz... devamı »
Ağaçören Öğretmenevi
10 oda ve 20 yatak kapasitesi'ne sahip olan Ağaçören Öğretmenevi Ağaçören Aksaray'da değerli misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Lokal, restaurant ve çok amaçlı salonun yer aldığı öğretmenevi binası 3+1 katlı, zemin kat oyun ve spor amaçlı salon ve kalorifer dairesine sahiptir. Odalarda internet, tv ve 24 saat sıcak su imkanı mevcuttur. Her odada wc ve duş yer almaktadır.... devamı »
Ortaköy Öğretmenevi
Ortaköy Öğretmenevi, il erkezine 50 km mesafededir. Hükümet Konağına 200 Polis Merkezine 150 metre uzaklıktadır. Aksaray Kırşehir anayolu üzerinde il merkezine 56 Kırşehir'e 54 km uzaklıkta olan ilçemizdeki MEB personeline, kamu çalışanlarına ve halkımıza hizmet vermektedir. Ortaköy Öğretmenevi lokal, otopark, konaklama bölümü, yazlık çay bahçesi, düğün salonu, çok... devamı »