BİLECİK

Bilecik Öğretmenevi
Bilecik Öğretmenevi, 1000 kişilik Yazlık Düğün salonu ile birlikte hizmet vermektedir. Düğünlerde bütün hizmetler kuruma ait olarak sunulmaktadır. Restaurant bölümünde alakart hizmeti bulunurken birde vip salon yer almaktadır. İstenildiği takdirde gruplara özel olarak geceler düzenlenebilmektedir. Canlı müzik imkanıda mevcuttur. Odaların tamamında kesintisiz internet hizmeti... devamı »
Pazaryeri Öğretmenevi
Pazaryeri Öğretmenevi, kablosuz internet hizmeti, lokal, konaklama bölümü, düğün, nişan için bahçe ve salon, çok amaçlı salonu, toplantı odası ve otopark hizmeti vermektedir.... devamı »
İnhisar Öğretmenevi
Bilecik İnhisar Öğretmenevi, ilçe merkezinde olup Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ikinci katında hizmetini sürdürmektedir.İnhisar Öğretmenevi bünyesinde, banyo, mutfak, oturma odası, çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir.... devamı »
Gölpazarı Öğretmenevi
Gölpazarı Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer alan minibüs durağına yaklaşık 200 mt mesafede bulunmaktadır. İl merkezine uzaklığı ise 40 km'dir.Bilecik Gölpazarı Öğretmenevi bünyesinde 7 masalı lokal, 50 kişi kapasiteli yemek salonu, kütüphane, güvenlik kamerası ve bina önünde açık alan oturma için kullanılacak alana sahiptir.... devamı »
Bozüyük Öğretmenevi
Bilecik Bozüyük Öğretmenevi'nde konaklayacak olan misafirlerimiz yeni yönetmeliğe göre M.E.B. personeli veya yakını olarak belge göstermeleri durumunda üye konumunda ücret ödeyeceklerdir. Bilecik Bozüyük Öğretmenevi şehir merkezine 1 km mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi'nde 4'ü suit olmak üzere toplam 22 oda bulunmaktadır. Diğer hizmet birimleri ise, yemek salonu, kahvaltı... devamı »