BALIKESİR

Balıkesir Edremit Öğretmenevi
Balıkesir Edremit Öğretmenevi odalarının 2 tanesinde banyo ve tuvaletli suit, duşakabin, saç kurutma makinesi, diğer odalarında ise ortak banyo ve tuvalet kullanımı mevcuttur. Öğretmenevi bünyesinde 200 kişilik lokal, 700 kişilik yazlık bahçe, 250 kişilik restaurant ve 50 kişilik kapasitesi yer alan okuma salonu bulunuyor. Diğer birimleri ise, eğlence ünitesi, erkek kuaförü,... devamı »
Balıkesir Öğretmenevi
Balıkesir Altıeylül Öğretmenevi kamu çalışanlarının konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm-otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışmakta ve misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.... devamı »
Sındırgı Öğretmenevi
Sındırgı Öğretmenevi, Baraj manzaralı tarihi ve doğal güzellikleri ile saklı bir cennet olan ilçemiz aynı zamanda termal turizm merkezidir. Sındırgı Öğretmen Evi Sındırgı şehir merkezinde olup, Balıkesir caddesi üzerinde bulunmaktadır. Azami 100 kişilik yemek salonumuz ve çok amaçlı salonumuz mevcuttur. Yazlık çay bahçesi, çocuk parkı vardır. Lokal kantin, kafeterya,... devamı »
Dursunbey Ögretmenevi
Dursunbey Öğretmenevi, şehir merkezinde yakın sayılabilir bir konumdadır. Ulaşım olarak otobüs terminaline 1500 mt. mesafede yer alan öğretmenevi, özellikle ilçede yer alan Suçıktı Mesire yeri içinde gezilip görülmesi gereken mekanlar arasındadır.... devamı »
Susurluk Öğretmen Lokali
Susurluk Öğretmen Lokali Susurluk Parkı'nın yanında olup sadece lokal hizmeti vermektedir.... devamı »
Gönen Öğretmenevi
Gönen Öğretmenevi, mevki olarak dünyaca ünlü kaplıcalara sadee 200 mt uzaklıkta yer almaktadır. Gönen'e 20 km, Dağ Ilıcası mevkiinde, denize 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Balıkesir Gönen Öğretmenevi'nde konaklama hizmeti dışında 175 kişilik yemek salonu, oturma salonu, bilgisayar odası, kafeterya, kuaför, berber, 150 kişilik lokal, çok amaçlı salonu ve otopark olarak... devamı »
Bandırma Öğretmenevi
Bandırma Öğretmenevi, şehir merkezinde olup, deniz manzaralıdır. Balıkesir Bandırma Öğretmenevi Hizmet Üniteleri: Yemek Salonu, Yazlık Yemek Salonu, Okuma Salonu, Çok Amaçlı Salon, Lokal, 300 Kişilik Bahçe bulunmaktadır. Konaklama ve rezervasyon ücretleri peşin alınmaktadır. Fiyatlara kdv dahil edilmiştir. Otel odalarında 24 saat sıcak su, mini buzdolabı, fön makinesi,... devamı »
Manyas Öğretmenevi
Manyas Öğretmenevi Manyas ilçe merkezindedir. İlçemiz termal tesislerine 6 km mesafede, "Kuş Cenneti Milli Parkı"na 28 km mesafededir. Çanakkale ve Gelibolu tarihi alanlarına da 2.5 saat mesafede olup yolculuk esnasında mola yeri olarak kullanabileceğiniz, yol üzerindedir.... devamı »
Burhaniye Öğretmenevi
Burhaniye Öğretmenevi, şehir merkezinde yer almaktadır. Toplam 24 oda ve 60 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Balıkesir Burhaniye Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, kablosuz internet, tv hizmeti sunulmaktadır. Denize sadece 3 km uzaklıkta yer alan öğretmen evi, yemek salonunda 3 öğün yemek, düğün, sünnet, nişan organizasyonları gerçekleştirilmektedir.... devamı »
Karesibey Öğretmenevi
Karesibey Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalite sistemini sürekli geliştirerek eşdeğer kurumlar arasında örnek olmak.... devamı »