BALIKESİR

Balıkesir Edremit Öğretmenevi
Balıkesir Edremit Öğretmenevi odalarının 2 tanesinde banyo ve tuvaletli suit, duşakabin, saç kurutma makinesi, diğer odalarında ise ortak banyo ve tuvalet kullanımı mevcuttur. Öğretmenevi bünyesinde 200 kişilik lokal, 700 kişilik yazlık bahçe, 250 kişilik restaurant ve 50 kişilik kapasitesi yer alan okuma salonu bulunuyor. Diğer birimleri ise, eğlence ünitesi, erkek kuaförü,... devamı »
Balıkesir Öğretmenevi
Balıkesir Altıeylül Öğretmenevi kamu çalışanlarının konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm-otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışmakta ve misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. ... devamı »
Manyas Öğretmenevi
Manyas Öğretmenevi Manyas ilçe merkezindedir. İlçemiz termal tesislerine 6 km mesafede, "Kuş Cenneti Milli Parkı"na 28 km mesafededir. Çanakkale ve Gelibolu tarihi alanlarına da 2.5 saat mesafede olup yolculuk esnasında mola yeri olarak kullanabileceğiniz, yol üzerindedir.... devamı »
Burhaniye Öğretmenevi
Burhaniye Öğretmenevi, şehir merkezinde yer almaktadır. Toplam 24 oda ve 60 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Balıkesir Burhaniye Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, kablosuz internet, tv hizmeti sunulmaktadır. Denize sadece 3 km uzaklıkta yer alan öğretmen evi, yemek salonunda 3 öğün yemek, düğün, sünnet, nişan organizasyonları gerçekleştirilmektedir.... devamı »
Karesibey Öğretmenevi
Karesibey Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalite sistemini sürekli geliştirerek eşdeğer kurumlar arasında örnek olmak.... devamı »
Erdek Öğretmenevi
Erdek Öğretmenevi, Erdek İlçe merkezinde olup marmara denizi kıyısında, senenin 12 ayı, 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmenevi'nde 80 kişilik kapalı restaurant, 150 kişilik çay bahçesi ve açık restaurant, 50 kişilik lokal ve oyun salonu, 250 kişilik konferans salonu, lokal, bilgisayar odası ve kütüphane mevcuttur. Balıkesir Erdek Öğretmenevi odalarında... devamı »
Altınoluk Öğretmenevi
Altınoluk Öğretmenevi 1993 senesinde Hilmi ERGİN ilkokulu yerine öğretmen evi lojmanı olarak hizmete açılmıştır. Daha sonra bina atıl durumda iken Milli Eğitim Bakanlığı kararı ile Altınoluk Öğretmenevi olarak 2000 yılı itibari ile değerli misafirlerine hizmet sunmaya başlamıştır. Balıkesir Altınoluk Öğretmenevi, il merkezine 110 km, Edremit ilçe merkezine ise 25 km... devamı »
Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi
Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Lisesi´nin laboratuvar binası tadilat edilerek 1980 yılında hizmete girmiştir. Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi, odalarımızda 24 saat sıcak su, Klima, Tv bulunmaktadır. Öğretmenevi’nde Kütüphane, Okuma Salonu, Yemek Salonu ve lokal yer almaktadır... devamı »
Sındırgı Öğretmenevi
Sındırgı Öğretmenevi, Baraj manzaralı tarihi ve doğal güzellikleri ile saklı bir cennet olan ilçemiz aynı zamanda termal turizm merkezidir. Sındırgı Öğretmen Evi Sındırgı şehir merkezinde olup, Balıkesir caddesi üzerinde bulunmaktadır. Azami 100 kişilik yemek salonumuz ve çok amaçlı salonumuz mevcuttur. Yazlık çay bahçesi, çocuk parkı vardır. Lokal kantin, kafeterya,... devamı »
Dursunbey Ögretmenevi
Dursunbey Öğretmenevi, şehir merkezinde yakın sayılabilir bir konumdadır. Ulaşım olarak otobüs terminaline 1500 mt. mesafede yer alan öğretmenevi, özellikle ilçede yer alan Suçıktı Mesire yeri içinde gezilip görülmesi gereken mekanlar arasındadır.... devamı »