ELAZIĞ

Sivrice Öğretmenevi
Sivrice Öğretmenevi'nde otel bölümü, yemek salonu, oturma salonu, çocuklar için park alanı, lokal, kafeterya ve eğlence birimleri yer almaktadır. Elazığ Sivrice Öğretmenevi; şehir merkezine 28 km, şehirlerarası otobüs terminaline 25 km, havaalanına 18 km uzaklıkta olup, Hazar Gölü kıyısında, göl manzarası ile arkasında HazarBaba kayak merkezi ile hizmet vermektedir.... devamı »
Elazığ Öğretmenevi
Elazığ Öğretmenevi'nin 100 kişilik yemek salonu tabldot hizmeti vermektedir. Ayrıca 200 kişi kapasiteli yazlık çay bahçesi ile içecek ve dinlenme mekanı olarak kullanılmaktadır. 50 kişi kapasiteli oturma salonu, 100 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olan birde kahvaltı salonu bulunmaktadır. Elazığ Öğretmenevi bünyesinde ayrıca, kütüphane, okuma salonu, kuaför bay ve bayan,... devamı »
Karakoçan Öğretmenevi
Karakoçan Öğretmenevi, hemen ilçe girişinde yer almaktadır. Öğretmenevi bünyesinde, otel konaklama imkanı, lokal, dinlenme salonu, teras ve toplantı salonu bulunmaktadır.... devamı »
Kovancılar Öğretmenevi
Kovancılar Öğretmenevi, Elazığ İl Merkezi'ne 67 Km mesafede yer almaktadır. Lokanta bölümü 150 kişi kapasitelidir, ayrıca çok amaçlı salon olarakta kullanılmaktadır. Lokal bölümü ise 50 kişi kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kovancılar Öğretmenevi çay bahçesinde 5 adet kamelya bulunmakta olup, 1 kamelyası 30 kişiye hitap edecek şekilde oyun yeri olarak... devamı »
Arıcak Öğretmenevi
Elazığ Arıcak Öğretmenevi, Elazığ il merkezine 108 km mesafede yer almaktadır. Konaklama otel bölümü 7 oda 20 yatak kapasitelidir. Bünyesinde lokal, kitaplık, internet bağlantısı, çamaşırhane gibi birimler bulunmaktadır.... devamı »
Palu Öğretmenevi
Elazığ Palu Öğretmenevi, Elazığ iline uzaklığı 76 km olup Palu İlçe merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi'nde konaklama bölümü yazlık çay bahçesi, lokal bulunmaktadır.... devamı »
Keban Öğretmenevi
Keban Öğretmenevi yatakhane bölümü 2 ve 3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamında banyo, lavabo, klima, mini buzdolabı, kablosuz internet, 24 saat sıcak su, yangın alarm güvenlik sistemi ile yıldızlı otelleri aratmayacak kapasitesi ile hizmet vermektedir.... devamı »