BATMAN

Kozluk Öğretmenevi
Kozluk Öğretmenevi konaklama bölümü, oturma salonu, lokal gibi birimler hizmet vermektedir. Batman Kozluk Öğretmenevi; ilçe merkezinde, tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 1 km yakınında olup ilçe merkezinde otel bulunmadığından üyelerimiz ve kamu personeli dışında ilçeye gelen misafirlere de hizmet vermektedir. Batman il merkezine 60 Km, uzaklıktadır. Batman-Bitlis karayolu... devamı »
Beşiri Öğretmenevi
Batman Beşiri Öğretmenevi, 1988 senesinde Kaymakam Adem SARAÇ tarafından açılışı gerçekleştirilmiştir. Konaklama bölümünde 9 oda ve 24 yatak bulunmaktadır. Restaurant bölümü ise 40 kişi kapasitelidir. Beşiri Öğretmenevi'nde, kantin, lokal, bahçe, protokol salonu ve restaurant bulunmaktadır. Yemekhane'de sabah çorba, öğle ve akşam yemeği verilmektedir. Odalar halıfleks,... devamı »
Gercüş Öğretmenevi
Gercüş Öğretmenevi, Şehir merkezine 60 km mesafede yer almaktadır. Gercüş Öğretmenevi 2011 yılında hizmete açılmış ve bölgede yer alan en iyi konaklama mekanlarından birisi olarak misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
Sason Öğretmenevi
Sason Öğretmenevi Sason ilçe merkezinde bulunmakta olup, Batman il merkezine 70km uzaklıktadır. İl merkezinde havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminali mevcuttur. Sason Öğretmenevi bulunan hizmet üniteleri. Yemek Salonu Lokal Spor salonu Voleybol Sahası(Tenis Kortu).... devamı »
Batman Merkez Öğretmenevi
Batman Merkez Öğretmenevi, Batman Şehir Merkezinde 6500 metrekare alan üzerinde kurulu olup Havaalanına 5 km, Şehirlerarası Otobüs Terminaline 3 km, tarihi Hasankeyf ilçesine 30 km, Malabadi Köprüsüne de 32 km uzaklıktadır. Batman Merkez Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz: * 2 Tam Süit, 28 Yarım Süit (Double), 22 Paylaşımlı Oda olmak üzere toplam 52 oda ve 100 yatak... devamı »