BURDUR

Burdur Öğretmenevi
Burdur Öğretmenevi, bünyesinde gözleme salonu, düğün salonu, otel konaklama bölümü, lokal alanı, restaurant, kültür merkezi, bahçe ve kır düğün mekanı, kuaför, berber, vip salon bölümleri ile birlikte hizmet vermektedir. Burdur Merkez Öğretmenevi şehir içinde çam ağaçları ile kaplı çay bahçesi ile garaja 500 metre uzaklıkta ve Burdurumuzun Sagalassos, İnsuyu, Salda... devamı »
Gölhisar Öğretmenevi
Gölhisar Öğretmenevi ilçe merkezinde bulunmaktadır. Burdur il merkezine ise 110 km mesafede yer almaktadır. Gölhisar ilçesine, Burdur, Denizli, Antalya ve Fethiye´den otobüsle ulaşım imkanı mevcuttur. Burdur Gölhisar Öğretmenevi geniş piknik alanlarına, tabi göl ve baraj gölüne sahip, Antalya, Denizli, Fethiye yolu üzerinde yer alan şirin bir ilçede hizmet vermektedir.... devamı »
Bucak Öğretmenevi
Burdur Öğretmenevi, şehir merkezi'ne 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel konaklama bölümünde toplam 13 oda ve 32 yatak bulunmaktadır. Öğretmenevi Odalarında; ücretsiz kablosuz internet, televizyon - Uydu Yayını, Minibar, Gardrop, Duşakabin ve klima bulunmaktadır. Bucak Öğretmenevi düğün salonunda, nişan, düğün, kına gecesi, sünnet, hatim, mezuniyet gecesi, seminer,... devamı »