BİNGÖL

Kığı Öğretmenevi
Kığı Öğretmenevi, odalarının tamamında buzdolabı, internet ve tv bulunmaktadır. 24 saat sıcak su vardır.... devamı »
Genç Öğretmenevi
Bingöl Genç Öğretmenevi, ilçenin en iyi konaklama mekanı olarak misafirlerine hizmet veriyor. Ulaşım çok basittir, şehir merkezi'ne ise gün boyu ulaşım imkanı mevcuttur. Genç Öğretmenevi'nde bilişim odası, lokanta, okuma salonu, berber, lokal ve birde dinlenmek için bahçe alanı bulunmaktadır. Bahçede bulunan kamelya ile birlikte gün boyu istirahat ve bir şeyler... devamı »
Bingöl Ögretmenevi
Bingöl Öğretmenevi, tam şehrin orta noktasında hizmet vermektedir. Öğretmenevi 6 suit, 42 oda kapasitelidir. Hizmet birimleri: kahvaltı salonu, yemek salonu, kütüphane, oturma salonu, berber ve kuaför, toplantı salonu, bilgisayar odası, lokal, çocuk parkı, yazlık çay bahçesi, lokanta ile birlikte misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
Solhan Öğretmenevi
Bingöl Solhan Öğretmenevi, Solhan şehir merkezinde yer almaktadır. Havaalanına 60 km mesafede bulunmaktadır. Konaklama dışındaki hizmet birimleri; lokanta, lokal, kütüphane, spor salonu, otel, bahçe ve otaparktan oluşmaktadır.... devamı »
Adaklı Ögretmenevi
Bingöl Adaklı Öğretmenevi, İlçe merkezi Adaklı belediye binası yanında yer almaktadır. Öğretmenevi'nde 4 adet tek kişilik toplam 10 oda bulunmaktadır. Ayrıca misafirler için oturma salonu ve lokal bölümü vardır.... devamı »