KOCAELİ

Karamürsel Öğretmenevi
Karamürsel Öğretmenevi, kiralık olarak bir iş hanında hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmenevi'nde lokal, konaklama, restaurant ve çay bahçesi gibi imkanlar mevcuttur.... devamı »
Körfez Öğretmenevi
Koceli Körfez Öğretmenevi, hizmetleri içerisinde restaurant, düğün salonu, lokal, yemekhane, çay bahçesi bulunmaktadır. Öğretmenler ve misafirler için uygun fiyatlarda kaliteli hizmetin sunulduğu Körfez Öğretmenevi Sahil Caddesi üzerinde yer almaktadır.... devamı »
Kandıra Öğretmenevi
Kandıra Öğretmenevi, otel, lokanta ve lokal bölümleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Lokanta bölümü 80 kişi kapasiteli olup, hafta içi öğle serbest menü sıcak yemek imkanı, akşamları ise ızgara çeşitleri sunmaktadır. Salon ayrıca kına, nişan gibi etkinlikler içinde kullanılabilmektedir. Lokal bölümü sigara içilebilir ve içilemez bölümleri ile hizmet vermektedir.... devamı »
Kocaeli Öğretmenevi
İzmit - Kocaeli Öğretmenevi odalarının tamamında tv, saç kurutma makinesi ve 11 odada klima mevcuttur. Çay bahçesi akşamları üyeler için düğün, nişan gibi özel günler için hizmet verirken gündüzleri ise çay bahçesi olarak 250 kişilik kapasite ile misafirlerini ağırlamaktadır. 65 kişi kapasiteli kafeteryada gündüzleri üyelerimize çay, kahve ve soğuk içecek .... devamı »
Gölcük Öğretmenevi
Gölcük Öğretmenevi'nde çok amaçlı salon, lokal, kütüphane, okuma salonu ve spor salonu bulunmaktadır. Odaların tamamında tuvalet banyo mevcuttur. Öğretmenevi doğalgaz ısıtmalıdır. Odalarda ise sürekli sıcak su imkanı, tv, kurutma makinesi, çay makinesi gibi hizmetler standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca konaklama için gelen misafirlere içme suyu, terlik, şampuan, sabun ve... devamı »
Gebze Öğretmenevi
Gebze Öğretmenevi odalardan 1’i süit, 5'i frensh bad (double), 12'si twin bad (iki kişilik), 21'i üç kişilik, 4'ü dört kişiliktir. Bütün odalarda televizyon, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su, ve merkezi ısıtma sistem bulunmaktadır. Ayrıca süit oda ve double odalarda mini buzdolabı, klima da mevcuttur. Odaların tamamında kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Kocaeli... devamı »