VAN

Saray Öğretmenevi
Saray Öğretmenevi şehir merkezinde olup Van İline ve Hava alanına 75 km uzaklıktadır.İlçemizin bağlı olduğu Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler,... devamı »
Başkale Öğretmenevi
Başkale Öğretmenevi ilçe merkezinde,Hakkari yolu üzeri belediye binası yanında hizmet vermektedir. Başkale Öğretmenevi Konaklama ünitemiz,lokal ve restoran bölümümüz mevcuttur.... devamı »
Çatak Öğretmenevi
Van Çatak Öğretmenevi, tarihi yapı içerisinde değerli misafirlerine eşsiz bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek, misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve uygun fiyat seçenekleri ile tercih edebilecekleri bir mekan olarak hizmet vermektedir. ... devamı »
Van Şişli Öğretmenevi
Van Şişli Öğretmenevi'nde konaklama çışında çok amaçlı salon, lokal ve restaurant hizmetleri de verilmektedir. Van Merkez'de yer alan Öğretmenevi 100 araçlık otopark, 5000 m2'lik bahçe, 200 kişilik restoran, 150 kişilik konferans salonu, 150 kişilik teras cafe, bay ve bayan kuaförü, yazlık çardak ve kamelyalarla hava alanına 6.5 Km, otogara 1.5 km yakın mesafesiyle başta tüm... devamı »
İskele Öğretmenevi
İskele Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 1,5 km, havaalanına 4 km uzaklıkta olup,Tarihi Van kalesine ve Van gölüne de 2 km uzaklığındadır.Van iline özgü bahçesindeki şark köşeleriyle semaver çayı ve meşhur Van kahvaltısı vb.yöresel yemekleri ile de hizmet vermektedir. İskele Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4i Süit 4ü double 38 Oda Yemek... devamı »
Gürpınar Öğretmenevi
Gürpınar Öğretmenevi Gürpınar ilçesi merkesine 150 metre, Van İl merkesine 22 km, otobüs terminaline 25 km,havaalanına 30 km, Urartu medeniyetine ışık tutan Çavuştepe kalesine 7 km, Hoşap kalesine 45 km, Akdamar kilisesine 40 km uzaklığındadır. Gürpınar Öğretmenevi 85 kişilik yemek salonu, 45 kişilik çok amaçlı salon, 20 kişilik lokal, fitness salonuyla hizmet... devamı »
Gevaş Öğretmenevi
Gevaş İlçemiz Vana 39 km. uzaklıkta olup Van Gölü ile Artos Dağı arasında yer alan doğanın tüm değerlerini ve güzelliklerini içinde barındıran, tarihi Akdamar kilisesinin ve Selçuklulardan kalma eserlerle tarih kokan şirin bir Anadolu ilçesidir. Gevaş merkezde Van Gölü ile Artos Dağı arasındaki eşsiz manzarasıyla misafirlerini kucaklayan ev ortamını ve sıcaklığını... devamı »
Çaldıran Öğretmenevi
Van Çaldıran Öğretmenevi'nde 24 saat sıcak su ve bunu karşılayacak büyüklükte boylerimiz mevcuttur. 3 kişilik odalarımızda banyo bulunmaktadır. Banyolarda banyo dolapları duşa kabin ve klozet bulunmaktadır. Ayrıca her katta 5 adet tek kişilik banyo üyelerimizin hizmetindedir. Her odada santrale bağlı telefon, tv, buzdolabı, gardrop, tuvalet aynası, şifonyer, komedin ve tek... devamı »
Bahçesaray Öğretmenevi
Bahçesaray Öğretmenevi Şehir Merkezine 1.5 Km uzaklıkta ve Bahçesaray Nehrinin kıyısında hizmet vermektedir. Bahçesaray’da Konaklamanın tek adresidir. ... devamı »