KAHRAMANMARAŞ

Andırın Öğretmenevi
Andırın Öğretmenevi 2008 yılında yeni binasında hizmete girmiştir.Lokal,dinlenme odası okuma odası,geniş bir otoparkı mevcuttur.Odalarında tv. internet lavobo olup temizlik ve hizmet kalitesi yüksektir.İlçe genelindeki taşımalı öğrencilere 2400 öğrencilik sıcak öğle yemeği servisi yapmaktadır.... devamı »
Pazarcık Öğretmenevi
Kahramanmaraş Pazarcık Öğretmenevi, 2012 senesinde hizmete açılmıştır. Öğretmenevi fiyatları aşağıda belirtilmiştir, rezervasyon vb. konular için lütfen sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanınız.... devamı »
Nurhak Öğretmenevi
Kahramanmaraş Nurhak Öğretmenevi; şehir merkezine 2 km, şehirler arası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup doğa manzaralıdır.Nurhak Öğretmenevi'nin hizmet birimleri; otel, Yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, otopark, lokal, kütüphane, okuma salonu, toplantı salonu, mescit ve dinlenme odasından oluşmaktadır.... devamı »
Elbistan Öğretmenevi
Elbistan Öğretmenevi'nde berber, lokal, yazlık çay bahçesi, yemekhane, kütüphane ve otel birimleri yer almaktadır.... devamı »
Göksun Öğretmenevi
Kahramanmaraş Göksun Öğretmenevi, İlçede konakla ve hoş vakitler geçirilebilecek bir mekan olarak değerli misafirlerin ve öğretmenlerimizin hizmetindedir.Göksun Öğretmenevi hizmet birimlerinde, kütüphane, otel konaklama, okuma salonu ve lokal bölümleri bulunmaktadır.... devamı »
Kahramanmaraş Öğretmenevi
Kahramanmaraş Öğretmenevi, 250 kişi kapasiteli lokal bölümü toplam 300 m2 alanı ile hizmet vermektedir. Okuma bölümünde misafirler için günlük görsel basında yayınlanan çeşitli programları rahat izlemek için dev ekran Televizyon, maç günlerinde üyelerimiz ve yakınlarının daha rahat bir ortamda maç izlemeleri için şifreli kanal (Digitürk) aboneliği vardır. Ayrıca... devamı »
Çağlayancerit Öğretmenevi
Çağlayancerit Öğretmenevi 2002 yılları sonunda Fatih İlköğretim Okulu bahçesine yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasının üst iki katına taşınarak 2006 yılına kadar öğretmenevi, 2006 yılından sonra ise Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü olarak 13 odası, 21 yatak kapasitesi, lokali ve yazlık çay bahçesi bölümleriyle öğretmenler ve misafirler için... devamı »
Afşin Öğretmenevi
Kahramanmaraş Afşin Öğretmenevi, 120 kişilik lokanta ve 26 yatak kapasiteli otel konaklama birimine sahiptir. Öğretmen evi'nde lig tv yayınları izlenebilmekte olup, misafirleri için otopark alanı bulunmaktadır.... devamı »
Türkoğlu Öğretmenevi
Kahramanmaraş Türkoğlu Öğretmenevi, il merkezine 20 km mesafede yer almaktadır, ilçenin ise merkezindedir.Türkoğlu Öğretmenevi 1. katında idare odası, 50 kişi kapasiteli lokal ve kütüphane, dinlenme salonu bulunmaktadır. İkinci kat ise konaklama ünitesi olarak hizmet vermektedir.... devamı »