ÇORUM

Alaca Öğretmenevi
Alaca Öğretmenevi, Çorum caddesi üzerinde yer almakta olup, konaklama bölümü toplam 6 oda ve 11 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye devam ediyor. Öğretmenevi bünyesinde, çok amaçlı salon, lokal, oyun salonu, bilardo, masa tenis gibi eğlence üniteleri ile hizmet vermektedir. ... devamı »
Bayat Öğretmenevi
Tahsis edilen binanın depreme dayanıklı olmadığı anlaşıldığı için yeni bina arama çalışmaları devam etmektedir.... devamı »
Mecitözü Öğretmenevi
Çorum Mecitözü Öğretmenevi, Lokal, otel konaklama, restaurant, yemek salonu, açık hava çay bahçesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Çorum Öğretmenevi
Çorum Öğretmenevi odalarının tamamında, banyo, wc, tv ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltısının da sunulduğu Çorum Öğretmenevi ayrıca şehrin manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz bir balkon mekanıda sunmaktadır. Öğle yemeği, tabldot ve alacarte akşam yemeğide verilmektedir. Çorum Öğretmenevi'nde; bay ve bayan kuaförü, tasnif... devamı »
Osmancık Öğretmenevi
Çorum Osmancık Öğretmenevi, konaklama otel bölümü, yemek salonu, oturma salonu, kahvaltı salonu, bilgisayar odası, çok amaçlı salon, fitness spor salonu, yazlık bahçe, otopark, kütüphane birimleri ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Odalar'da, mini buzdolabı, klima, uydu yayın, kablosuz internet, tv, 24 saat sıcak su, telefon, tek kullanım için havlu ve terlik, duş,... devamı »
Kargı Öğretmenevi
Kargı Öğretmenevi, İlçenin merkezinde yer almaktadır. Kargı Öğretmenevi'nde kütüphane, dinlenme salonu, okuma salonu ve lokal bulunmaktadır. İlçede yer alan bir çok meşhur ürün vb. gezi yerleri ile birlikte öğretmenevinde tatilinizi gerçekleştirirken, kargı bezi, tulum peyniri, bamya, pirinç ve doğal yeşillikleri ile huzurlu bir ortamda dinlenme imkanı Çorum Kargı... devamı »
Sungurlu Öğretmenevi
Çorum Sungurlu Öğretmenevi konaklama bölümünde odalarda klima, mini buzdolabı, kablosuz internet hizmeti, duş, lavabo, 24 saat sıcak su, dinlenme salonu, lokal, bilarda salonu, kitap ve gazete okuma, oda ücretine dahil olarak açık büfe kahvaltı bulunmaktadır.... devamı »
Dodurga Öğretmen Lokali
05/01/2012 TARİHİNDE KURUMUN KAPATILMASI İÇİN GEREKLİ YAZIŞMALAR BAŞLATILMIŞTIR. BU NEDENLE KURUM BİLGİLERİ BOŞ BIRAKILMIŞTIR.... devamı »
İskilip Öğretmenevi
İskilip Öğretmenevi odalarında, duş, merkezi ısıtma, tv, telefon, 24 saat sıcak su imkanı ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Otel bölümü 24 saat açık ve güvenlik kameraları ile güvenli bir hizmet vermektedir. Doğal bahçesi ile çayınızı içip dostlarınızla koyu sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Restaurant bölümü yemekli törenlerinde... devamı »