Merkez

Samsun Öğretmenevi
Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır.Samsun Öğretmenevi hizmet üniteleri; otel bölümü, yemek salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, bayan kuaförü, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.... devamı »
Karaman Öğretmenevi
Karakoçan Öğretmenevi, hemen ilçe girişinde yer almaktadır. Öğretmenevi bünyesinde, otel konaklama imkanı, lokal, dinlenme salonu, teras ve toplantı salonu bulunmaktadır.... devamı »
Muş Öğretmenevi
Muş Öğretmenevi, merkezde Sanat Okulunun yanında yer almaktadır.... devamı »
Niğde Öğretmenevi
Niğde Öğretmenevi binası 1915 ve 1917 seneleri arasında inşaatı tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. İlk aşamada ilkokul olarak yapılan bina daha sonra 1. Dünya savaşı yılları arasında askeri bina olarak hizmete girmiştir. En son olarak 1986 senesinde ise Niğde Öğretmenevi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Öğretmenevi hizmetleri arasında, restaurant, kütüphane, çok... devamı »
Osmaniye Öğretmenevi
Osmaniye Öğretmenevi, Şehrin merkezinde otogara 5 km, tren garı yanında yer almaktadır. Öğretmenevi odalarının tamamında internet hizmeti, klima ve açık büfe kahvaltı hizmeti bulunmaktadır. Osmaniye Öğretmenevi salon bölümü toplam 350 kişi kapasitelidir, salon bölümünde toplu yemek ve organizasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Tesiste okuma salonu, lokal ve restaurant... devamı »
Kütahya Öğretmenevi
Kütahya Öğretmenevi konaklama ünitesi tüm öğretmen ve üyeler olduğu gibi kamu çalışanları ve halk içinde hizmete sunulmuştur. Kütahya Öğretmenevi odalarının tamamında tv, mini buzdolabı ve sıcak su bulunmaktadır. Kütahya Merkez Öğretmenevi'nin restaurant bölümü ise 150 kişiliktir. Sabah kahvaltı, akşam yemek verilmektedir. Ayrıca kurum bünyesinde tam donanımlı 100... devamı »
Malatya Öğretmenevi
Malatya Öğretmenevi odalarının tamamında televizyon, klima, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restaurant bölümü nezih bir mekan olarak açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri vermektedir. Restaurant bölümü için yaz aylarında teras bölümü hizmet vermektedir. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bünyesinde 80 kişilik bir yemekhane oluşturulmuş olup... devamı »
Düzce Öğretmenevi
Düzce Öğretmenevi'nde yemek salonu, berber, misafirleri için eğlence mekanı olan lokal, bahçe bölümünde kamelya bulunmaktadır.... devamı »
Bitlis Öğretmenevi
Temizlik ve hijyen'in üst seviyede olduğu Bitlis Öğretmen Evi odaları'nda, sıcak su, minibar, merkezi uydu sistemi, kablosuz internet hizmetleri bulunmaktadır. Yemek salonu sabah açık büfe kahvaltı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerini de yemekhanede yiyebilirsiniz. Büyük bir salon ile okuma köşesinin olduğu Bitlis Öğretmenevi'nde dinlenmek için... devamı »
Aksaray Öğretmenevi
Aksaray Öğretmenevi misafirlerine beklentilerini cevap veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eğitimli ve uzman personeli ile en üst derecede hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli müşterilerine hizmet ve kaliteyi en üst noktada tutmayı amaçlayan Öğretmen Evi bölgede kaliteli hizmet sunmaktadır. Aksaray Öğretmenevi'nde özel günleriniz keyifli bir hale gelebilir. Eviniz... devamı »