Bahçe

Balıkesir Edremit Öğretmenevi
Balıkesir Edremit Öğretmenevi odalarının 2 tanesinde banyo ve tuvaletli suit, duşakabin, saç kurutma makinesi, diğer odalarında ise ortak banyo ve tuvalet kullanımı mevcuttur. Öğretmenevi bünyesinde 200 kişilik lokal, 700 kişilik yazlık bahçe, 250 kişilik restaurant ve 50 kişilik kapasitesi yer alan okuma salonu bulunuyor. Diğer birimleri ise, eğlence ünitesi, erkek kuaförü,... devamı »
Üsküdar Öğretmenevi
Üsküdar Validebağı Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, düğün Salonlarımız Kasrın içinde ve bahçe alanında olmak üzere 2 kısma ayrılmıştır. İç kısımdaki kapasite 100 kişilik, bahçe alanında ise 200 kişiliktir. Üsküdar Öğretmenevi iç mekan restaurantı Lila ana salon, kırmızı oda ve yeşil oda olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Üsküdar Öğretmenevi'nde yer alan... devamı »
Zonguldak Öğretmenevi
2010 yılında modern yeni binasında hizmete girmiş olan Zonguldak Öğretmenevi geleneksel misafirperverlik ve kişiye özel hizmetle bütünleşmiş çağdaş konforu, nezih bir atmosfer içerisinde siz değerli misafirlerine sunmaktadır. 2 katlı ücretsiz otoparkı, deniz manzaralı bahçesi ve çocuk parkı ile tüm odalarında size her türlü imkanı sunan Zonguldak Öğretmenevi, ferahlığı... devamı »
Sorgun Öğretmenvevi
Yozgat Sorgun ilçesinde yer alan Sorgun Öğretmenevi 1985 senesinde Belediye pasajında hizmet vermeye başlamıştır. Ancak zamanla yetersiz olması nedeniyle 1992 yılında yapımına başlanan ve 1993 yılında hizmete açılan yeni binamız 2932 m2 arsa üzerine 500 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuştur. 1 bodrum ve 3 katlı olup yatakhane, yemekhane ve lokal (çay salonu) bölümleriyle... devamı »
Gevaş Öğretmenevi
Gevaş İlçemiz Vana 39 km. uzaklıkta olup Van Gölü ile Artos Dağı arasında yer alan doğanın tüm değerlerini ve güzelliklerini içinde barındıran, tarihi Akdamar kilisesinin ve Selçuklulardan kalma eserlerle tarih kokan şirin bir Anadolu ilçesidir. Gevaş merkezde Van Gölü ile Artos Dağı arasındaki eşsiz manzarasıyla misafirlerini kucaklayan ev ortamını ve sıcaklığını... devamı »
Erciş Öğretmenevi
Erciş Öğretmenevi, Van'da gerçekleşen büyük depremden sonra zarar gördüğü için Milli Eğitim Vaktı tarafından yeniden yapılmış ve Şubat 2016 tarihi itibariyle yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Erciş Öğretmenevi Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne 200 metre mesafededir.... devamı »
Turhal Öğretmenevi
Turhal Öğretmenevi ilçe merkezinde bulunmaktadır. Binanın tüzel kişiliği il Özel İdaresine aittir. Turhal Öğretmenevi hizmet binası 4 katlı olup zemin katında 400 kişiye yemek verebilecek lokantası, lokali, berber salonu, internet erişimli okuma salonu ve otel hizmeti vermektedir. Öğretmenevimizin otel odalarının tüm kapıları yanmaz malzeme ile, tabanları laminant parke ile,... devamı »
Zile Öğretmenevi
Zile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konaklama bölümünde 12 odada toplam 21 yatak bulunmaktadır. Konaklama bölümü 2015 yılı kasım ayı itibariyle yenilenmiş odalarımızda 24 saat sıcak su, uydu sistem led tv, kablolu kablosuz internet, klima, mini bar, standarttır. Kahvaltı ve yemek salonumuz mevcut olup sabah kahvaltısı ve öğle yemeği tabldot olarak verilmektedir. Özel günler... devamı »
Ürgüp Öğretmenevi
Ürgüp Öğretmenevi, otogara sadece 500 m uzaklıkta yer almaktadır. Öğretmenevi konaklama otel odaları tam bir tarihi dokuya sahiptir. Konaklarken tarihi dokuları görebileceğiniz ve tarihi bir konaklama mekanında ferah eşsiz bir hizmetle karşılaşacaksınız.... devamı »